Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 2
Spider

1000

Recommended Posts

Gratulacje! To kiedy zbiorowe pupendo?

Jak na razie same 1000 padają u południowców, nasza jedyna nadzieja pozostaje w soolash'u :)

... nasza jedyna nadzieja pozostaje w soolash'u :)

Załóżcie na event w Gdańsku 35 nowiutkich skrzynek, to 1000 pęknie mi na tym spotkaniu :-). Inaczej przyjdzie jeszcze trochę poczekać :-(

Załóżcie na event w Gdańsku 35 nowiutkich skrzynek, to 1000 pęknie mi na tym spotkaniu :-). Inaczej przyjdzie jeszcze trochę poczekać :-(

Nie powiem, że się nie postaramy, ale 35 może być ciężko :D

Gratulacje, spoznione jak zwykle, dla wszystkich ktorym stuknelo 1000, powoli zaczynam nadrabiac zaleglosci.... :) Soolash wez Ty sie nie obijaj.. po prostu

Soolash wez Ty sie nie obijaj.. po prostu

Ależ ja się staram, jak tylko potrafię... Zważ, że nie jestem jeszcze na emeryturze :-). Jak wrócisz zza wielkiej wody, to odwiedzimy Łomżę i jakoś do tego tysiaka dociągniemy...

Soolash wez Ty sie nie obijaj.. po prostu

Ależ ja się staram, jak tylko potrafię... Zważ, że nie jestem jeszcze na emeryturze :-). Jak wrócisz zza wielkiej wody, to odwiedzimy Łomżę i jakoś do tego tysiaka dociągniemy...

Postaram sie cos zalozyc jak wroce zebys dociagnol, chociaz wczesniej musze sie chyba troche pozrastac, rower to niebezpieczny pojazd zwlaszcza jak jest slisko :).

I tym razem jestem pierwszy z gratulacjami, nawet na wybory nie poszedlem z tego powodu :), aaa gratulacjami dla Soolasha, 1000 mu stuknelo jak nic. Tak dalej Przyjacielu!!! :)

Aby tradycji stało się zadość: wielkie brawa dla soolasha. 'łosobiście' byłem świadkiem podejmowania skrzynki nr 1000 :-)

Gratulacje soolash! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :)

Ale pupendo i tak Cię nie ominie ;)

soolash - szacuneczek i gratki rowniez ode mnie :)

a tak swoja droga.. to dlaczego nie bylo wczoraj pupenda?? ;)

soolash - szacuneczek i gratki rowniez ode mnie :)

a tak swoja droga.. to dlaczego nie bylo wczoraj pupenda?? ;)

To obcy zwyczaj ;P myślę, w Trójmieście powinno wprowadzić się wrzucanie do morza :)

Wojtuś mam nadzieję, że nie stracisz motywacji ;P całuski.

Wszystkim bardzo dziękuję. Szczególne podziękowania dla założycieli-tytanów (bez Was byłoby to niemożliwe - wielki szacunek) oraz towarzyszy wielu wspólnych wypraw (Wasze wsparcie było czasami kluczowe).

Pupenda nie bylo, bo dawno nie korzystalem z solarium i silowni :rolleyes:.

Do zobaczenia na szlakach...

Edited by soolash

Gratulacja dla Eli.

Teraz można w Krakowie zorganizować wielkie potrójne pupendo ;-) . Obecne i dwa zaległe.

Pare dni nie tu nie zagladalem, a tu takie rzeczy...

!GRATULACJE dla wszystkich "kosmitow/kosmonautow" znaczy sie tych z kosmicznymi wynikami, ma sie rozumiec!

Gratulacje dla baczy i soolasha za przekroczenie 1000 znalezień w Polsce! Teraz tylko musicie założyć odpowiednią liczbę skrytek i będziecie mieli złotą odznakę PTTK :)

wielkie dzieki za gratulacje :)

za tysieczne znalezienie w PL w szczegolnosci dziekuje BOX Team-owi PL, ktorego zalozycielska dzialalnosc w Gorznie jest po prostu imponujaca! :)

spoznione gratulacje dla soolasha, ktory jako pierwszy siegnal po tysiaka w PL i dla bogobiga, ktory wlasnie tego dokonal :)

Hanbei! Herzlichen Glückwunsch von geoplumPL und soolash...

Fajne są takie cztery cyferki, prawda?

bardzo Wam dziękuję za pamięć! przyznaję, obiecałem sobie jakieś 4 tygodnie temu tysiaka pod choinkę. no ale przekroczyłem własne oczekiwania. łowy pod kilonią i przy neuzelle (ale tam tylko liźnięcie) i w ciągu jakichś 32 godzin strzeliłem 232 kesze, przy czym większa część na nogach. około 36km piechotą i 14 na rowerze (tyle, że padł po 2/3, więc musiałem go... nieść :ph34r:

na koniec zdecydowanym krokiem wysiadłem w poznaniu z pociągu, plecak zdeponowałem w sklepie "lecha" (same fan-artykuły dla fussballspieler) i na przełaj - bo nikt nie bardzo potrafił mi wskazać drogę - wybrałem się w pewne miejsce... które niebawem zaowocuje pewnym bardzo ciekawym nowym earthcachem ;) ciekawym, bo takich miejsc na całym globie na palcach dwóch nóg i rąk można policzyć. do domu wróciłem totalnie padnięty. i ledwo odespałem, dzwoni mr.box: jakaś siedemdziesiątka nowych w górznie czeka :lol:

... w ciągu jakichś 32 godzin strzeliłem 232 kesze, przy czym większa część na nogach. około 36km piechotą i 14 na rowerze (tyle, że padł po 2/3, więc musiałem go... nieść...

To, to do "statistiken machen ja ja" !!!

Świetny wynik! Wielkie graty!

Wielkie brawa dla Hanbeia :-)

Mi jeszcze ponad 200 keszy brakuje do tego wyniku :-D Może do końca przyszłego roku się uda dorównać, ale w tym czasie pewnie 'tysięcznicy' staną się 'dwótysięcznikami'

Edited by ru.beus

dzięki, Chłopaki ;) to prawda, Zywcu, Statistiken napuchły przyjemnie po tej akcji. ale muszę powiedzieć, że... apetyt jakoś tak dziwnym zbiegiem okoliczności w miarę jedzenia rośnie ;)))

Po cichutku i nieoficjalnie spiesze poinformować, iż ABDUL65 dzisiaj przekroczył 1000.

Niniejszym, o ile tutaj zajrzy, składam oficjalne GrATUlacJe :-)

Mieć 1000 znalezień a do tego prawie 30% FTF to jest wynik :anicute:

Po cichutku i nieoficjalnie spiesze poinformować, iż ABDUL65 dzisiaj przekroczył 1000.

o kurcze! gratuluje!!!!

Wielkie gratulacje abdul! To juz byl Najwyzszy Czas :). Szybkiego drugiego "k" zyczy geoplumPL & soolash.

piękny wynik - gratulacje ABDUL65

Gratulacje dla kolegi abdula

Ps. Zmotoryzowani mają łatwiej :-)

E, tam, niekoniecznie, czasami wystarczy rower i samolot :rolleyes:

piękny wynik - gratulacje ABDUL65

GRATULACJE , ABDUL65, cieszę,się,że i moje pojemniczki przyczyniły się do tego sukcesu...

no to kiedy impreza <_< ???

Edited by Wiesia.K

@ Wiesia: impreza juz 16. w Toruniu. Trzeba przygotowac ciezka geocoin do pupendo, to sie abdula przechwyci gdzies miedzy stoiskami turystycznymi i zrobi to, co mu sie nalezy :).

@ Wiesia: impreza juz 16. w Toruniu. Trzeba przygotowac ciezka geocoin do pupendo, to sie abdula przechwyci gdzies miedzy stoiskami turystycznymi i zrobi to, co mu sie nalezy :).

16 pracuje do 10 , buuuuu