Jump to content

RobertPL

+Premium Members
 • Posts

  195
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by RobertPL

 1. Dzięki pomysłom mam już odpowiedź na moje pytanie. Dziękuję za kilka rozwiązań, które przyczyniły się do rozwiązania zamykania. y_a_h_oo Tuba ma być wklejona do tuleji, a magnes ma trzymać całą tuleję razem z wklejona tubą.
 2. Możesz załączyć rysunek lub link do produktu, o którym myślisz?
 3. Witajcie, mam problem z pojemnikiem i może burza mózgów pomoże. Całość widoczna na załączonym rysunku. U dołu przekrój pionowy przez tuleję, u góry przekrój poziomy. Wymiary w mm. Chcę w tulei stalowej umieścić szczelny pojemnik (probówka), w którym znajdowałby się logbook. Szczelny pojemnik byłby połączony z tuleją klejem. Całość miałaby wisieć na magnesie zakrętką w dół. Mam problem jak wykonać uchwyt nakrętki, żeby można ją było odkręcać i zakręcać palcami bez użycia narzędzi, a pojemnik szczelny, zakrętka i jej uchwyt mieściłyby się wewnątrz tulei. Może macie pomysł z czego wykonać pojemnik szczelny i uchwyt zakrętki?
 4. Te z korkiem mam już sprawdzone i niestety przeciekają po kilku otworzeniach i zamknięciach. Spróbuję zakręcanych.
 5. Witaj, czy masz sprawdzony sklep w Krakowie, gdzie można coś kupić w detalu a nie hurtowo? Lepiej probówki plastykowe czy szklane? Jakie są Twoje spostrzeżenia w sprawie szczelności w/w?
 6. Niestety mam zaptaszkowaną opcję remove special characters ale nadal przy eksporcie do htmlu wyrzuca krzaki zamiast polsich znaków.
 7. Super, to rozwiązuje problem, tylko gdzie znajdę tą funkcję w GSAKu?
 8. Niestety polskie znaki w plikach GPX wgranych do urządeń przenośnych się wykrzaczają. Przetestowane - nie działa! Czy jest sposób na ustawienie przy generowaniu PQ, żeby system generował pliki bez polskich znaków?
 9. RobertPL

  2000

  Razem z Wiolettą przesyłamy gratulacje Bogdanowi i całemu zespołowi Mosznira
 10. Można dodać do projektu: http://coord.info/GC1XZDJ
 11. Całe szczęście, że pracownicy pttk w kominiarkach nie wtargnęli do Twojego banku internetowego ;-) A swoją drogą w jaki sposób mogli znać Twój login i hasło, jeżeli mieli dostęp wyłącznie do adresu e-mail?
 12. RobertPL

  800

  Razem z Wioletta dziękujemy. 800 mieliśmy już dużo wcześniej ponieważ czeka 5 earthcache. Cały czas brakuje czasu na przygotowanie do nich odpowiedzi.
 13. A ja patrzę, patrzę i nic nie widzę w tym sklepie związanego z geocaching'iem poza GPSami. Towar jest już dostępny?
 14. Dziękuję Ru.beusowi za szybkie działanie. Jeszcze krótka informacja. Przez pewien okres nie miałem PM i po odnowieniu nie straciłem wcześniej zdefiniowanych list i personal cache note. Również fovorites pozostały bez zmian.
 15. Odwiedź osobę, przełóż przez kolano i spuść lanie ;-)
 16. Czy mogę prosić o próbę doładowania mojego konta przez osobę z kartą kredytową. Toczygroszek próbował tego dokonać niestety nie udało się (system zgłaszał błąd). Mogę oczywiście przed transakcja przelać przybliżona kwotę a po rozliczeniu przez bank wyrównam do pełnej kwoty. Nie chcę ryzykować z PayPalem.
 17. RobertPL

  700

  Razem z Wiolettą dziękujemy. W tym roku mamy pewne plany, ale czy się uda je zrealizować jak zwykle czas pokaże.
 18. RobertPL

  1000

  Gratulacja dla Eli. Teraz można w Krakowie zorganizować wielkie potrójne pupendo ;-) . Obecne i dwa zaległe.
 19. Chylę czoła przed osobami poświęcającym swój czas w tej sprawie. Bardzo dobra inicjatywa.
 20. RobertPL

  GSAK

  Szukałem w google ale w kontekście GSAKa. Problem stanowił kaspersky. Po wyłączeniu go na 5 minut GSAK hula cacy.
 21. RobertPL

  geocaching.pl

  Dzięki za szybkie wyjaśnienie problemu.
 22. RobertPL

  geocaching.pl

  Ja jeszcze mam pytanie na weekend. Pobieram przez PQ skrzynki znalezione przezemnie z małopolskiego. Razem z zawieszonymi i zarchiwizowanymi 233. Na geocaching.pl pokazuje 263 znalezione i gdzie się mylę lub jest błąd?
 23. RobertPL

  GSAK

  Odinstalowałem program, zainstalowałem w innej lokalizacji i po pierwszym uruchomieniu wygenerowało bazę w html-u. Po drugim uruchomieniu już po staremu, a nic w ustawieniach nie zmieniałem. Dostaję informację I/O error 183 , po czym program się wywal.
 24. RobertPL

  GSAK

  Całość z danej bazy Mi właśnie wyrzuca błąd. Raz wyeksportował, później już przestał. Mam najnowszego GSAKa bez updajtu, na razie testuję ten program. Zastanawiam się nad zakupem.
 25. RobertPL

  GSAK

  Poszukuję ciekawego makra do exprotu z GSAKa do HTMLa, czy możecie zaproponować coś dobrze działającego? Export w GSAKu do html mi niestety nie działa, wywala błąd za każdym razem.
×
×
 • Create New...