Jump to content

formicaPL

+Premium Members
 • Posts

  306
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by formicaPL

 1. Mnie cieszy, że jest przyklepana do publikacji moja skrytka Wherigo! Jej los nie był taki oczywisty - nie byłam pewna czy kiedykolwiek będę mogła ją puścić, bo jej finałowa lokalizacja została w trakcie tworzenia scenariusza zablokowana przez inną skrytkę - jednakże tamta w weekend została zarchiwizowana (aż mi głupio się cieszyć w zasadzie, ale trudno )
 2. Hi, I ran into a strange feature of emulator I have no idea what I am doing wrong or if I'm doing something wrong. Here's the situation (I'll try to describe it as clearly as I can): 1. I have three zones: A - big zone (it's a forest in the game), B and C - small zones that are inside A (not intersecting with each other though) 2. At the beginning A and B are active, C is inactive 3. When I enter A, the location list shows "A,B". 4. When I enter B, it is still the same: "A,B". Then I am talking with a character and the zone C becomes active (location list: A,B,C) 5. I go to zone C - event OnEnter changes the zone A to inactive (location list: B,C), then event OnExit changes A back to active (location list: A,B,C) So far everything works fine and as expected. 6. But after that active->inactive->active toggling, when I enter zone B, zone A disappears from the location list and after exiting B it comes back. And that - I cannot explain in any way... It works like that on the emulator - on an Android app it works fine (zone A doesn't disappear there). Any ideas?
 3. formicaPL

  1000

  Kolejny członek klubu 1000 - keymanPL - gratulacje!
 4. formicaPL

  Refer A Friend

  hmmm.... ja pierwszy raz tam wchodzę i patrzę, że ma 3/220/1 ?
 5. Mnie cieszy to, że pomimo ulewy w moim biegowym evencie wzięło udział prawie 30 osób! I wszyscy byli w dobrych humorach
 6. Ale przy trudności terenu nie jest ważne jak pokonujesz dystans, tylko jaki ten dystans jest. Cztery gwiazdki trudności to może trochę za dużo, ale opis trzech pasuje (i do biegu i do marszu): "The average adult or older child should be OK depending on physical condition. Terrain is likely off-trail. May have one or more of the following: some overgrowth, some steep elevation changes, or more than a 2 mile hike."
 7. formicaPL

  geocaching.pl

  dużo nazw można zrobić: "Ą" "Ą - litera, na którą nie ma wyrazu w polskim języku" "ąwzan ułyt do ąnasip z aktyrkS" itd, itp.
 8. formicaPL

  geocaching.pl

  ęą? A z tym wyszukiwaniem na geocaching.pl i sortowaniem, to nie do końca jest tak różowo - mi pierwsze dwie strony wyników składały się z dosyć randomowego doboru pierwszych liter, dopiero potem wygląda jakby się dobrze posortowało. Ale wątpliwość czy gdzieś jeszcze jakieś "Q" nie schowało się została
 9. Myśmy w liceum robili sobie "eventy" w McDonaldach
 10. Zainspirowana biegiem znudzonych lemingów - zapraszam na bieg ostatniej szansy na Socializer Souvenir http://www.geocaching.com/geocache/GC5AREM_na-ostatnia-chwile-biegiem-po-socializer-souvenir?guid=078a1d05-8c65-4596-ba40-fc8c0fec4123
 11. Dzięki, chyba nie będę się bawić w gmatwanie tego w takim razie. Pozostawię to sumieniom graczy A powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz - jakich wymiarów grafiki dajecie?
 12. Hej, Jak podajecie współrzędne do finałowego pojemnika? Tekst w message? Mikro zona? Item z opisem? Nie próbowałam jeszcze, ale podobno łatwo z kodu wyciągnąć, jak jest po prostu wpisane jako właśnie wiadomość albo opis. Warto się jakoś zabezpieczyć przed podglądnięciem tego w kodzie?
 13. Niby nie jest to wielki problem, ale uniemożliwia już korzystanie z funkcjonalności "Przesuń w lewo -> Wczytaj kolejnego maila"
 14. Nie jest to wcale koszt pomijalny. Ja nie mogę sobie dokupić jednorazowo większego pakietu - muszę go mieć zwiększonego na stałe, a koszt kilkunastu złotych miesięcznie przez rok czy dwa tylko dlatego, że mi powiadomienia z GC zjadają transfer nie budzi we mnie entuzjazmu. Mam 100MB - nie mogłam wziąć więcej przy przedłużaniu umowy.
 15. formicaPL

  900

  Dawno nikt tu nie gratulował - dla niektórych zabawa chyba weszła na szybsze tempo i te ostatnie 100 przed tysiącem to pryszcz i kwestia krótkiego czasu Ale nie dla wszystkich - niniejszym gratuluję (z lekkim opóźnieniem) keymanowi i Highlanderowi, którzy spokojnie cache do cache'a zbierając kolejne setki doszli do 900
 16. formicaPL

  800

  Gratulacje dla keymanaPL za 800 znalezień
 17. Ja się cieszę z tego, że: - po 3 latach od powstania pomysłu - po 2 latach od założenia listingów na gc.com - po niecałym roku od pierwszego wyjścia w teren udało mi się założyć serię skrytek "Friends"
 18. Green Memorial / Zielony Pomnik (GC20D9E)
 19. Ja się cieszę, bo przyszły wczoraj do mnie śliczne geo-odznaki
 20. Haha Myślę, że sprzątanie szlaków z funkcją wypatrywacza dla mnie będzie dobre: "Tam leży śmieć, o tu też, i tu, i tu"
 21. Czy ktoś ma może zamiar założyć w CITO weekend CITO w Trójmieście? Ja bym się chętnie tym zajęła, ale 20-21 kwietnia to dla mnie będzie trochę za późno na podjęcie się organizacji (szczególnie, że nie wypadałoby, żeby organizatora w razie czego nie było)
×
×
 • Create New...