Jump to content

soolash

+Premium Members
 • Posts

  698
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by soolash

 1. soolash

  EVENTY, EVENTY

  100 lat mnie na forum nie było :-). Witajcie! Sprawa dotyczy keszerów świętokrzyskich, ale niekoniecznie tylko ich. Chciałbym rozeznać się w temacie miejsca w Kielcach (lipiec) nadającego się do przeprowadzenia kameralnego spotkania keszerskiego z cyklu "Alea iacta est", w czasie którego gramy w kości. Proszę "lokalsów", lub ludzi, którzy znają kieleckie lokale, o radę. Dla mnie istotne są następujące sprawy: - lokal w którym już znają keszerów (i najlepiej, by ich tam lubiano); - lokal z piwem (najlepiej dobrym) i małymi przekąskami; - możliwość nieodpłatnej rezerwacji (choć lokal, w którym zwykle nie ma tłumów też będzie ok). Nie znam Kielc, nie wiem czy eventy są tam popularne i ilu ludzi można się spodziewać, więc wszelkie informacje będą dla mnie przydatne.
 2. soolash

  EVENTY, EVENTY

  Bardzo interesujące spotkanie. Szkoda, że dalej niż bliżej. Pozdrowienia dla organizatora. Piwowar domowy soolash :-).
 3. Piątka jest OK. Bardzo się staram, by w Karkonosze jesienią przyjechać na małe co nieco.
 4. Świeżynka: Drop Zone by iggyPL.
 5. Polowałem na te miliony w tamtych okolicach, ale jak łatwo się domyślić nic nie ustrzeliłem, bo gdyby mi szczęście dopisało maksymalnie, to nie wracałbym już na północ, tylko zamieszkał w cieniu Karkonoszy :-).
 6. Imponująco piękny! Jak sam Kraków rzecz jasna :-).
 7. Naturalny porządek będzie panował, gdy najwyższe pozycje zajmować będą ci, którzy poświęcają zabawie najwięcej czasu, mają dużo chęci i determinacji a z obserwacji wynika, że ja do takich nie należę,wiec spoko Maroko :-). FTFowego diamencika też Ci gratuluję a jak zrobisz 366 to postawię flaszkę :-).
 8. Na terenie Polski (czyli naszego kraju) dadoskawina jest leaderem niedościgłym :-).
 9. Wprawdzie to nie mój sukces a dadoskawiny, ale chciałbym pogratulować koledze przejęcia żółtej koszulki w naszym kraju. To się nazywa geoaktywność. Jestem pod wrażeniem i szczerze zazdroszę :-).
 10. soolash

  1000

  Rudy, rudy, rudy rydz. Jaka piękna sztuka... A nawet tysiąc takich sztuk!!! Wielkie gratulacje rudzielcu :-).
 11. soolash

  900

  A ja z gratulacjami dla "trójki" powstrzymam się do 1000. Ma być na jutro! :-)
 12. soolash

  1000

  Gratki Mario! Zgodnie z obietnicą wstrzymałem się z gratulacjami do 1k :-). Długo czekać nie musiałem. Byle do przodu!!!! :-)
 13. soolash

  1000

  No i pierwszy TYSIĄC pękł u grzesztofa!!! Imponująca efektywność i efektowność (taki procent ftfów, że mucha nie siada). I to wszystko na ubogim Pomorzu...niebywałe. Wielkie gratulacje od nas - {FTF} :-).
 14. Thathanka, nie wątp w istnienie "staromodnych" keszerów, proszę. Nie wszyscy jeszcze wymarli :-). Choć "new model of geocacher" króluje już niestety... Dla dodania otuchy: moja przedwczorajsza zdobycz . Tak jak chciałeś: środek lasu, pojedyncza skrzynka i prawie 6 km na nogach w upale. Pozdrawiam i wiary życzę :-).
 15. soolash

  2000

  Koleżance geoplumPL serdecznie gratuluję :-).
 16. soolash

  4000

  Dziękuję wszystkim. Szczerze? Nie ma czego zazdrościć. Ot, 4k pojemników na żarcie i probówek na płyny ustrojowe :-). Czy to powód do radości? Może trochę... Dużo ważniejsze są miejsca, których nigdy bym nie poznał, do których nigdy bym nie dotarł, gdyby nie geozabawa (podkreślam: zabawa) i oczywiście poznani interesujący ludzie. Mnie to po prostu bawi. Do zobaczenia przy 5k :-).
 17. soolash

  EVENTY, EVENTY

  Dla niektórych skończyłby się sens zabawy w geocaching ;-).
 18. soolash

  EVENTY, EVENTY

  Nie będzie. Wraz z pojawieniem się Giga, badże zostały zlikwidowane. :-) Hura!!!! :-)
 19. soolash

  Letterboxy

  Wielkiego nie, ale jednak jest :-).
 20. soolash

  3000

  Istne szaleństwo! Pokłony dla dadoskawiny i szczere gratulacje za złapanie 3k.
 21. soolash

  Letterboxy

  Odznaka PTTK "niczego nie zmienia", bo np. na złotą odznakę musisz mieć założonych 6 typów skrzynek (i nie musi być to letterbox - konfiguracja zależy od Ciebie).
 22. soolash

  2000

  Sadek. Sadek!!! Sadek?! Ty wiesz... :-). Gratki!
 23. soolash

  2000

  abdul65, wreszcie! Długo dałeś mi czekać na swoje 2k. Jednak lepiej późno niż wcale... Upominek jeszcze nie zardzewiał, więc czekam na okazję do wręczenia :-). Wielkie gratulacje.
 24. soolash

  500

  Tym razem z gratulacjami uderzamy do piony! Kolejny trójmiejski keszer, mistrz jengi i animator geocachingu w "trudnych miejscach" przekroczył 500!. Gratulujemy!
 25. soolash

  200

  Gratulacje. Cieszę się, że trafiło na moją :-). Przejdzie do historii Twoich znalezień, jakby nie było, bo właśnie trafiłaś na listę rankingową.
×
×
 • Create New...