Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 2
Spider

1000

Recommended Posts

@ Wiesia: impreza juz 16. w Toruniu. Trzeba przygotowac ciezka geocoin do pupendo, to sie abdula przechwyci gdzies miedzy stoiskami turystycznymi i zrobi to, co mu sie nalezy :).

16 pracuje do 10 , buuuuu

będziesz musiała wypisać wniosek urlopowy :D

@ Wiesia: impreza juz 16. w Toruniu. Trzeba przygotowac ciezka geocoin do pupendo, to sie abdula przechwyci gdzies miedzy stoiskami turystycznymi i zrobi to, co mu sie nalezy :).

16 pracuje do 10 , buuuuu

będziesz musiała wypisać wniosek urlopowy :D

damy radę, może bez wniosku, poza tym to moje urodziny :laughing:

18., po raz enty... :laughing:

Kolejna paczka kosmitow (kosmonautow :) ) jest juz wsrod nas.

Dzis ostrym zrywem BoxTeam oficjalnie przebil 1000 !!!!!!!

Respect Master!

Kolejna paczka kosmitow (kosmonautow :) ) jest juz wsrod nas.

Dzis ostrym zrywem BoxTeam oficjalnie przebil 1000 !!!!!!!

Respect Master!

oby tylko miał ciśnienie na więcej niż ten tysiak bo go z chaty nie wyciągnę :D

gratulacje

Gratulacja dla BOX Team... ale jak się ma zagłębie Górzeńsko-Brodnickie pod samym nosem i się szlaja po Polsce, to nie dziwota :-)

Gdyby nie tzw. moderator napisałbym: [edited by moderator] Nareszcie, Panie Boxie!!! A tak: Serdeczne gratulacje za 1k i dalszych sukcesów Panie Prezesie :-).

Edited by nemrodek
pkt. 3 Regulaminu Forum

Bardzo dziekuje za wszystkie gratulacje i zyczenia wyrazone na forum i na inne sposoby.

Gdyby nie WY i WASZE zaangazowanie w rozwoj naszej zabawy nie mialbym mozliwosci swietowania tej okraglej cyferki.

:anicute:

Wielkie brawa dla Wiesia.K! Tysięcy kolejnych życzę...

Ale ty Soolash czujny jesteś, no, no!

Dzięki, dziś 4 w Warszawie i 5 w Madrycie, udało się każdą seteczke mieć w innej stolicy, teraz już tak łatwo nie będzie , buuu,

byle do 10 000 ! B)

Ale ty Soolash czujny jesteś, no, no!

Wiesia, taki zawód. Nic nie poradzisz... Ktoś czuwać musi, żeby zbierać skrzynki mógł ktoś! Spocznij!!!

Ale z tymi stolicami to pięknie poleciałaś :-). Jeszcze raz gratki.

No i mamy kolejnych tysięczników- dzieki ostatnim górznieńskim trailom: geoplum i sadekgorzno!

Gratulacje!

Niedługo na jednym trailu będzię można zrobić taki wynik :(

Edited by x1992x

Proponuję coś na zasadzie "challenge" - zdobądź 1000 skrzynek bez odwiedzania Górzna ;)

Proponuję coś na zasadzie "challenge" - zdobądź 1000 skrzynek bez odwiedzania Górzna ;)

Zrobione. B)

Załozysz czy zazdrościsz? :anibad:

Rowniez i w moim przypadku :D

Jaka fundujesz nagrode?

Jaka fundujesz nagrode?

Mogę się do Ciebie ładnie uśmiechnąć (bo mam naprawdę ładny uśmiech) ;) haha. A do tysiąca mi jeszcze trochę brakuje... Na Górzno przyjdzie czas za jakiejś 300 keszy dla mnie ;)

Załozysz czy zazdrościsz? :anibad:

Współczuję.

Współczuję.

Ależ naprawdę nie ma czego współczuć... Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Sam wybierasz, co dla Ciebie interesujące i to robisz.

My bawiliśmy się świetnie, bo geocaching to nie tylko liczba znalezień. To także przebywanie w fajnym towarzystwie, współpraca, zabawa i śmichy hihy.

A w ogóle to jestem za modyfikacją wyzwania: 1000 znalezień bez odwiedzenia Niemiec, Słowacji, Czech itd. itp. A co tam! :-).

Jaka fundujesz nagrode?

Oj, ktoś tu mija się z prawdą. Ktoś niejednokrotnie widziany w Górznie :-).

Jaka fundujesz nagrode?

Oj, ktoś tu mija się z prawdą. Ktoś niejednokrotnie widziany w Górznie :-).

W Gorznie bylem juz chyba... tak, chyba dochodze do 10 wizyt :) co wcale nie znaczy, ze wyczesalem tam 1000 keszy. Kilka razy nie znalazlem wiecej niz 10.

Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

I bez keszy z Niemiec, Czech, Slowacji itd itp.

Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

A moim zdaniem ten ładny uśmiech kamus! się Tobie nie należy :-). I już!

Mogę się do Ciebie ładnie uśmiechnąć (bo mam naprawdę ładny uśmiech) ;) haha. A do tysiąca mi jeszcze trochę brakuje... Na Górzno przyjdzie czas za jakiejś 300 keszy dla mnie ;)

Ja bym się pisał na taką nagrodę :) Do kiedy ten konkurs jest ważny? B)

Gratuluję Wszystkim nowym tysięczniakom :anicute:

a szczególnie Sadkowi gdyż nie wiem czy zauważyliście, iż w Górznie nastąpiła zmiana na pozycji lidera :anibad:

Teraz to ja czekam na wyciągnięcie jego ręki jako pierwszej :laughing:

A na serio to bardzo mnie cieszy, iż coraz więcej nas i chyba czas na tradycyjne obijanie tyłka podczas spotkań :lol:

A moim zdaniem ten ładny uśmiech kamus! się Tobie nie należy :-). I już!

Jak będę miała czas, to dokładnie zanalizuję znalezienia y_a_h_oo i zweryfikuję ;)

Ja bym się pisał na taką nagrodę :) Do kiedy ten konkurs jest ważny? B)

Konkurs jest ważny bezterminowo ;)

Kolega Sadek ma prościej, bo w Górznie i okolicy Tyleeeeeeeeeeee keszy jest, nie maniej gratulacje za przekroczenie kamienia milowego. 1500 przy obecnym tempie publikacji keszy w Kujawsko-Pomorskim, rychło zaobaczymy.

A i geoplum takowoż gratuluję

No nic, ja powoli ciułam 'kesz do kesza', zostało 38 :-D, ale przed wypadem urlopowym do Górzna tysiączka nie uzbieram raczej...

Wiesia.K, Soolash, BOX Team PL, Ru.beus - dzięki.

Przy okazji moje gratulacje dla GeoplumPL za tysiączka :D

Traila mam pod nosem więc głupio byłoby go nie zaliczyć, a powstają właśnie po to by sobie statystyki podrasować, co też zrobiłem :D

Szkoda mi tylko tej nagrody za "challenge" :(

Może jakiś wyjątek bo się przecież nie wyprowadzę :D

Edited by sadekgorzno

Szkoda mi tylko tej nagrody za "challenge" :(

Żałuj, żałuj... :) niemniej jednak i tak gratuluję! :)

Z przyjemnoscia spiesze doniesc, iz jeden z Filarow polskiego geocachingu - obywatel Ru.beus jest od dzisiaj TYSIECZNIKIEM!!!

Jeszcze wieksza frajde sprawil mi faktem zdobycia kesza #1000 w trakcie naszego dzisiejszego eventu w Warszawie ( http://coord.info/GC4C67B ).

Chlopie! Od dawna zaslugiwales na ten Kamien Milowy - w koncu wielu z nas uczylo sie zabawy na Twoich keszach!

Sto lat!

ale przed wypadem urlopowym do Górzna tysiączka nie uzbieram raczej...

A JEDNAK! :) Gratulacje!

Z przyjemnoscia spiesze doniesc, iz jeden z Filarow polskiego geocachingu - obywatel Ru.beus jest od dzisiaj TYSIECZNIKIEM!!!

Jeszcze wieksza frajde sprawil mi faktem zdobycia kesza #1000 w trakcie naszego dzisiejszego eventu w Warszawie ( http://coord.info/GC4C67B ).

Chlopie! Od dawna zaslugiwales na ten Kamien Milowy - w koncu wielu z nas uczylo sie zabawy na Twoich keszach!

Sto lat!

siem podpisuje pod tym co y_a_hoo wystrugał