Jump to content

r00t7

Members
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by r00t7

 1. OC się zwija powoli- od stycznia tego roku liczba skrytek w zasadzie się nie zmienia. GC staje sie popularne, niestety , także u osobników młodocianych co to zakładają skrytki przy Biedronce, gdzie mama po bułki wysyła.... Każde miasto ma takie swoje niechlubne przykłady! Sa też skrytki mocno dotowane z Junii Jewropejskiej, o ich czasami kontrowersyjnej jakości wiele było postów na tym forum. Zatem - spójrzmy na swoje podwórko ! nie zgodzę się z tym że liczba się nie zmienia. akurat wypada wiele keszy które dawno nie są serwisowane, ale na brak nowych narzekać nie można. nie zgodzę się też z tym co próbuje tworzyć kolega hiuppo. W moich okolicach a także w okolicach w których bywałem to najczęściej kesze z GC są byle jak rzucone w krzak albo przyspane liśćmi a w środku same śmieci. Widziałem także sporo fajnych skrzynek, ale jednak póki co w ilościach i jakościach maskowań przoduje u mnie OC - a danych do porownania miałem już sporo. tutaj (znazy na GC) jest widoczne teraz to co u nas na OC było widocznej jakiś czas temu - po fali promocji spadła na was fala geodzieci pozostawiających po sobie geośmieci. to za jakś czas minie póki co niestety np. w warszawie gro keszy to same mikro i do tego jeszcze w wielu wypadkach mocno nieszczelne albo schowane w śmieciach.
 2. r00t7

  1000

  gratuluje wszystkim 1000
 3. po to jest podana trudność mogłeś zaproponowac kupno takiego malutkiego podnóżka.
 4. 16 województw to się da łatwo zaliczyć - więc yahoo dasz radę mi wyszło to całkiem przypadkiem, znaczy zanim w ogóle się w wymagania odznakowe wczytałem
 5. to i tak łatwiejsze niż szukanie utopionych w atlantyku keszy, które mają wykasowane nazwy i opis
 6. Niby drugie spotkanie zostało opublikowane w lokalnym, ale to nie znaczy że nie tyczy się tez GC bo łowca jest na jednym i na drugim serwisie. Jakby to nie tyczyło sie tez gc to pewne kroki przez niektórych nie zostałyby poczynione.
 7. Przykład proszę po co ? żeby pretekst dać do kolejnego uwalania ? na pm podeślę Hmm, to daj info PO evencie, wstecznie chyba nie mozna " uwalic", co??? PO - to chociażby event na targach turystycznych w toruniu. Targi były niezależnie i event był puszczony
 8. Przykład proszę po co ? żeby pretekst dać do kolejnego uwalania ? na pm podeślę
 9. ależ u nas takie eventy przechodzą, nawet only GC i to chyba zależy od tego kto jest założycielem...
 10. [wycięte przez moderatora] co do ewentów - to ja myślę że idziemy kompletnie w złą stronę, wszak na spotkaniach pojawiają się ludzie i to oni się bawią, niezależnie od loga serwisu... ale widać niektórym to przeszkadza, chcą być "pure" to niech będą
 11. mam nadzieję że kiedyś wpływ dwóch takich z dolnych rejonów polski zostanie zmarginalizowany. Szkoda ze jeden z nich jest recenzentem... Ekipa górznieńska oraz ludzie których spotykam na szlaku chyba zauważyli że mają spore zadry w środowisku i przynajmniej próbuje coś zdziałać innego niż tylko wieczne psioczenie co jest nieustanne u wyżej wymienionych. Gdzie się chce - tam się da, a gdzie się nie chce - to widać
 12. czyli teraz jeżeli ktoś opublikuje event na GC i później pojawi się on gdziekolwiek indziej to będzie także uwalany ?
 13. zalejmy polskę milionami pieńków ps: kilka tras linii wysokiego napięcia również czeka na okeszowanie !
 14. będzie niezła wycieczka po lesie dla chętnych
 15. a mnie ucieszył widok, że znów będzie więcej ciekawych keszy by yahoo
 16. a ja tam się cieszę że udało mi się skompletować znalezienia w 16 województwach, zupełnie się na to nie spinając
 17. jak ktoś nie ma PM - są odpowiednie programy - wystarczy zapytać wujka G. i gpxy same lądują na twoim pc. Tu nie podaję bo szanowny pan moderator zaraz i tak skasuje kto chce - sobie poradzi. a co robi GS to robi. To już sprawa ich PR jak ich odbierają. (a to że ich PRowcy są daleko za murzynami to już inna sprawa).
 18. r00t7

  Kesze w budynkach

  ja to się dziwię niektórym, raz piszą jako Reviewer pięknie ładnie, miło, następnie przelogowują się na swoje drugie konto poszukiwacza i jadą po całości cóż gs jeszcze nie raz zaskoczy, za kilka lat żeby być PM trzeba będzie nosić koszulkę GS i wstawiać co miesiąc fotkę że ładnie reklamuje się firmę. wtedy łaskawie pozwolą zapłacić 30 usd (a nie sorka dla głupków z UE już 30 euro )
 19. r00t7

  Kacik medialny

  nie tylko gc.pl
 20. r00t7

  1000

  no no gratuluję ! i kolejnych 1000 życzę
 21. Na pewno reportażowo są lepsze te z gc tv co do zakopywania to nawet protoplasta któremu gc tablice ufundowało, pierwszego kesza zakopał, ot zakopany skarb szczęśliwie zakopanych już coraz mniej co do tabliczek to i na gc takowe widziałem zresztą ciekawe jak może kogoś porazić na zewnątrz? Stary, no chyba widzisz różnicę między produkcją TVN24/Fakty Online z megasprzętem HD i nami - amatorami, nie? Jeśli znasz skrytki przy skrzyniach elektrycznych - zgłaszaj bez skrupułów. Nie chodzi o to czy kogoś poraziło na zewnątrz czy nie, ale o ryzyko, nad którymi brak kontroli wyklucza świadome jego podejmowanie. Różnice są - fakt, ale Wy ograniczeni czasem nie jesteście, tutaj pewnie zmieścić się musiało w 3minutach Co do nieszczęsnych tabliczek : no Panie, widziałeś kiedyś drzwiczki podłączone do prądu ? trochę na takiej konstrukcji się znam i od drzwiczek do prądu jeszcze daleka droga, nawet przebicie nie skutkuje pójściem potencjału na metalowy obieg drzwi, są odpowiednie zabezpieczenia powodujące uziemianie potencjału do gleby Po drugie za takimi drzwiczkami znajduje się głownie jedynie przełącznik, wyłącznik, a nie wywalone na wierzch kable. Co innego jak ktoś schowa kesza za drzwiczkami i przyczepi do obudowy wyłącznika lub każe wsadzać łapy gdzie nie trzeba... My tu jednak mówimy o pojemniku na zewnątrz więc biadolenie nie ma sensu moim zdaniem Raz na milion może zdarzy się iż wszystkie zabezpieczenia się popsują, ale raz na milion spacerów to i doniczka może Ci na głowę spaść jak kesza spod parapetu wyjmujesz :-) zresztą ktoś już to dobrze podsumował - parafrazując szkoda czasu na jałowe dysputy
 22. r00t7

  Kacik medialny

  Na pewno reportażowo są lepsze te z gc tv co do zakopywania to nawet protoplasta któremu gc tablice ufundowało, pierwszego kesza zakopał, ot zakopany skarb szczęśliwie zakopanych już coraz mniej co do tabliczek to i na gc takowe widziałem zresztą ciekawe jak może kogoś porazić na zewnątrz?
 23. r00t7

  Znikające TB

  To że ktoś OC only tak stwierdził - to znaczy że wszyscy tam coiny zabierają ? W TB hotelu u naszych zachodnich sąsiadów widziałem sporo zaginięć - ciekawe że były to głównie ooiny. Podejrzewam iż komuś się po prostu podobają i se je bierze - ot wszędzie kradną. A to że u nas jest tak przy 2 systemowych - cóż do tej pory o wiele więcej osób bawiło się na OC jak na GC tam takie coś nie występuje - więc świadomość jest nikła, dwa że i u nas zdarzali się ludzie którzy specjalnie krety kradli bo ładne, wszędzie tak jest i ze wzrostem keszerów na gc.pl bedzie podobnie, coraz więcej keszy będzie ginąć - bo coraz większe będzie zainteresowanie. A 20 osób jednego dnia przy jednym keszu więcej wzbudzi zainteresowania u nudzącej się staruszki w oknie niż 1-2 osoby.
 24. Dziecinne Jak określisz zachowanie polegajce na obgadywaniu na forum kogoś, kto na tymże forum jest nieobecny i nie może się bronić? Dalibyście wszyscy pokój takim przepychankom, bo się wchodzenia na fora odechciewa... Z obu stron dzieją się takie rzeczy. Jak Spider "utopił" swoje skrzynki (czyli zrobił to samo tylko w drugą stronę - jego działanie nie było przykre i dziecinne?) to na lokalnym forum też było obgadywanie, a bronić się nie mógł... to co zrobił Spider było tak samo dziecinne i tak samo wystawia o nim świadectwo ot co, ale wszak po co się kłócić, lepiej szukać i zakładać.
×
×
 • Create New...