Jump to content

Mosznir

+Premium Members
 • Posts

  317
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mosznir

 1. Odkopuję stary wątek, czy ktoś może mi powiedzieć jak sprawić żeby w scenariuszu robionym w Urwigo działały polskie znaki ?
 2. Dzino ja płaciłem tydzień temu VISA z ING i skasowało 94.77 PLN
 3. Myślę, że ilość klepnięć w klawiaturę jest porównywalna i nie trzeba nikogo angażować.
 4. Dzino, ale to nie musi być karta kredytowa, wystarczy zwykła płatnicza podstawowa wydawana do kont bankowych w PL (placiłem mastercard z ING i visą z mBanku i działa) , mój dziadek ma taką a jest po 80tce i nie umie wysyłać smsów. Jeśli ty nie masz takiej poproś rodziców, rodzeństwo kogokolwiek i oddaj im w gotówce.
 5. O tego mi było trzeba znalazłem u siebie w mieście po dychu więc się na dniach zaopatrzę. Dzięki
 6. Hej Czy może ktoś polecić jakiś pisak UV, którego używał i może coś napisac o jego wodoodporności ? Jak często trzeba odnawiać wskazówki UV w terenie ? Z góry dzięki
 7. Mosznir

  1000

  Gratulejszyn panie Darku:)
 8. Mosznir

  6000

  Pozazdrościć
 9. Mosznir

  Statystyki...

  Czyzby stuknęło 5000 czy mi telefon przekłamuje ?
 10. No to jasne, tylko myślałem że dla GS konta = uczestnicy:-D W takim razie na jakiej podstawie jest faktycznie przyznawana ikona mega? Logbooka? Czy to uznaniowa sprawa ?
 11. To 500 to jakiś nowy przykaz? Bo np węgierski megaHUNt miał ikonke mega mimo, że nie spełniał tego wymogu i to znacznie. Link http://coord.info/GC2WBKW
 12. Mosznir

  Mapa Norwegii

  Ja polecam http://garmin.openstreetmap.nl/ najfajniejsze na tej stronce jest to, że mogę sobie ręcznie wybrać które obszary Europy mnie interesują, a najlepiej zaciągnąć cały kontynent. Aktualizuję średnio raz do roku i mam spokój.
 13. Śrubę da się nawiercić byle jaką aku wrkętarka z wiertłem do metalu oczywiście bez imadła się nie obejdzie. Polecam gwintowane pręty z Castoramy bo od razu masz metr na doświadczenia (przetniesz to zwykłym brzeszczotem do metalu) i dużo materiału na zapas jak kesz Ci zginie. Największy problem sprawiło mi doczepienie do tego zestawu magnesu ale przy pomocy poxiliny jakoś się udało. Niestety logbook w keszu po mokrej jesieni zamókł i od jakiegoś czasu wybieram się na serwis i się wybrać nie mogę, ale w Niemczech widziałem takie same samoróby i były suche. Wydawanie 20$ na jeden pojemnik, to słabizna bo śrubki są dość oklepane, a tą cenę można założyć o wiele ciekawszego kesza.
 14. Niestety przeczuwam, ze taka bedzie ostateczna odpowiedz, ale szukam sposobu na "logujacych inaczej". W Niemczech, niektórzy zakładacze do opisu skrytki dodają coś takiego nie znając niemieckiego wiadomo o co chodzi . Jeśli to dla Ciebie jest aż takie frustrujące możesz zrobić coś podobnego u siebie, chociaż i to nie zawsze działa. . Z drugiej strony ja też pisarzem nie jestem i nie chciałbym odgórnych restrykcji co do ilośći znaków w logu, zwłaszcza w niektórych keszach.
 15. Mosznir

  2000

  No ja też gratuluje Bogobigowi i dzięki wszystkim, a szczególnie zakładaczom;).
 16. Jesteś pewien ze EC muszą być po angielsku ? Nie wystarczy tylko opis w języku lokalnym ? Edit: All notes must be submitted in the local language. Additional languages are encouraged. You may be requested to provide the notes in English to assist with the reviewing process. Więc teoretycznie można puścic EC w jednym języku
 17. Mosznir

  geocaching.pl

  A kto to? zarzad, kierownictwo, decydenci No szkoda, poczekam aż aktywne wątki nie bedą miesciły się na pierwszej podstronie ;]
 18. Mosznir

  geocaching.pl

  Czy prezesura serwisu roważa w przyszłości bliższej lub dalszej założenie własnego forum GCPL wydzielonymi działami ? Bo szczerze odkąd pojawiły się wątki projektowe, forum wygląda nieco chaotycznie. Dodatkowo Groundspeak domyślnie nie pokazuje tematów starszych niż 90 dni co będzie sprzyjało dublowaniu wątków przez nowych użytkowników, których ciągle przybywa.
 19. właśnie dostałem wiadomość Drogi Geocachingowcu, Gratulujemy spełnienia wymagań na odznakę Geocaching, serdecznie zapraszamy do złożenia wniosku o wydanie odznaki, oraz serdecznie zapraszamy do zakupu odznaki w Składnicy Turystycznej PTTK. Blachy czekają na Ciebie: www.sklep-pttk.pl/pl/c/GEOCACHING/76 za jedyne 7, 50 zł + koszt wysyłki. Zapraszamy również do dokonywania zakupów innych książeczek i odznak PTTK P.S Naprawdę są ładne i stanowią doskonałą pamiątkę wspólnej zabawa z Geocaching Polska i PTTK. -- Pozdrawiam turystycznie Piotr Celiński kierownik Składnicy Turystycznej PTTK Zastanawia mnie skąd pan Piotr posiada mój adres email, mogę tylko podejrzewać, że został mu udostępniony przez geocaching.pl. Moje pytanie brzmi czy w przypadku współpracy geocaching.pl z innymi sklepami itp też będę dostawał od nich spam?
 20. Soolash pokaz pedzidlo :-D
 21. No ją się wczoraj skatowalem na rowerze w rzeszy, przy 30 stopniach ledwo do domu dojechalem :-D. I mam dość na jakiś czas :-D
 22. Dla mnie nie warto dlatego kupiłem 20 , ale to chyba zależy jak bardzo pro turysta górskim jesteś. Do lazenia po oznakowanych szlakach w polskich górach to moim zdaniem nie warto.
 23. Może w kodzie masz zero ktore wyglada jak litera 'o' lub na odwrót ? jeśli nie to faktycznie najlepiej poczekac na odzew sklepu ;]
×
×
 • Create New...