Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 1
t_e_d

Kacik medialny

Recommended Posts

Lubań - lokalny wideoinformator:

Od około 3. minuty materiału QVIXOTE i ja nawijamy o "szukaniu skarbów" ;)

Ja chyba jestem zdania, że najlepsza metoda rozreklamowania GC jest marketing szeptany... Trafia do potencjalnej grupy zainteresowanych i szerokim łukiem omija trolli.... :D

Ja chyba jestem zdania, że najlepsza metoda rozreklamowania GC jest marketing szeptany... Trafia do potencjalnej grupy zainteresowanych i szerokim łukiem omija trolli.... :D

Trolli nigdy nie ominiesz. Zależy od postawionego sobie celu. Ja mam taki, który wyklucza poleganie tylko na marketingu szeptanym. Ze wszystkimi ryzykami z tym związanymi. Idzie świetnie.

Na sam marketing szeptany już za późno, geocaching zawędrował do popkultury. Sam dziś słyszałem w mainstreamowym radiu piosenkę, w której refrenie wokalistka zachęcała do tworzenia własnych skrytek oraz zdobywania skrytek założonych przez innych... Już nie tylko niszowi Dosenfischerzy śpiewają o naszej zabawie!

:laughing:

No pięknie, nie wspomnieli o dominujących w miastach mikrusach… :laughing:

Ubawił mnie ten komentarz o tym,że TB są mało higieniczne, ach, fe! :anibad:

tia... geocashing :P

Taaa, no i typowy strój geocasherki czyli dłuuuuugaśna spódnica do kostek, jakże praktyczna na rowerze i podczas przedzierania się przez krzaczory... :laughing:

Jutro między 11:00 a 11:30 słuchajcie Jedynki!

Słuchałem, przypadkowo, ale jest:)

W sumie nic nowego nie powiedzieli, ale popularyzacja postępuje. No i wymawiali w miarę poprawnie...:)

@Tomal_C

No i taką promocję to ja rozumiem, a nie żadne geocoachingi czy geocashingi! laughing.gif

Ktoś wie coś więcej na temat tej akcji?

właśnie chciałam to samo wrzucić ;-)

nieźle nieźle ;-);-);-)

Edited by Rysia

Skoro policjantów wysyła się na szkolenia, jak postępować z osobami transseksualnymi to może "uwrażliwienie" na problemy geocachingu też by nie zaszkodziło? :D

Jakoś nie widuje się w prasie artykułów typu

Policja poszukiwała kobiety poruszającej się zielonym Subaru, podejrzewanej o wejście do męskiej toalety. Jakie było zdziwienie policjantów, gdy okazało się, że domniemana kobieta jest... mężczyzną, który zapuścił długie włosy i zgolił zarost!

:D

Swoją drogą, myślałem że wątek nazywa się "Kącik medialny", dopiero teraz się dokładniej wczytałem :D

W sumie nic nowego nie powiedzieli, ale popularyzacja postępuje. No i wymawiali w miarę poprawnie...:)

Dzięki za komplement. Pół godziny wcześniej z kuchomikiem się spotkaliśmy, żeby powtarzać DŻIJOŁKESZINK DŻIJOŁKESZINK DŻIJOŁKESZINK, ale wiesz, nikt nie jest idealny.

I kolejna firma związana z motoryzacją prowadzi kampanię reklamową marki z użyciem trackabli

http://michelin.geocaching.com/

- ale chyba raczej tylko dla tych co z USA są, bo wątpie, by jakiś podróżnik z tej serii szybko wywędrował na stary kontynent

W lipcowym " Twoim Stylu" jest notka o geocachingu. Kilkuzdaniowa, w rubryce poświęconej ciekawym sposobom wolnego czasu.

Podano przykład jakiejś rodzinki, która cieszy się ze znajdowanych fantów w pojemnikach a na wakacje jedzie do Irlandii i tam bedzie

szukac. Podano strone geocaching .com jako referencje, ale dane srednio aktualne, bo pisza tylko o 4 milionach cacherów

na świcei, w rzeczywistości jest ich około 6 mln.

Keszowaliście w Glogowie ? Jakiś czas temu nie było co tam szukać, lecz od nie dawna ogromny wkład ma Zibi czyli MarriedDGL, ogromny wkład w promocje Geocachingu i nieźle mu to idzie widać efekty georozplanowania keszy oraz przybywa chętnych.

FB: https://www.facebook.com/geocaching.glogow?fref=ts

WYWIAD DLA RADIA PLUS >>> https://www.youtube.com/watch?v=LD62NFhapm8

Na kanale znajdziemy jeszcze 3-4 filmy Geocaching.

Pozdrowienia dla Zbyszka !

Cześć wszystkim,

jestem początkująm poszukiwaczem skrzyneczek, ale bardzo mi się ten pomysł podoba i chciałabym to trochę rozpropagować :)

Pracuję dla uniwersyteckiej telewizji Uniwerek.tv i chciałabym zrobić reportaż na temat geocashingu.

Czy jakiś doświadczony użytkownik z Warszawy zechciałby odpowiedzieć na parę pytań dotyczących keszowania przed kamerą :)?

Pozdrawiam i dajcie znać!

Ola