Jump to content

Verenne

+Premium Members
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Verenne

 1. Verenne

  Maskowanie

  A ja dodam a propos sztucznych liści, że można takowe nabyć w sklepach "Wszystko po 5 zł"
 2. Zgorzelec: Stalag VIII A - ścieżka pamięci Cmentarz wojenny w Zgorzelcu Stammlager STALAG VIII A
 3. Eee tam, mój wyparował gdzieś w Niemczech bodajże. Kilka razy próbowałam kontaktować się z ziomem, który ostatni zabrał go ze skrytki i nic, zero odzewu
 4. O! To my chodzimy z workiem fantów I ostatnio wrzucamy większe ilości do pustych pudełek.
 5. Verenne

  Instargam!

  A rzeczywiście, ale może ktoś nie obserwuje, a chciałby
 6. Verenne

  Instargam!

  Dzięki Zaobserwowane Ktoś jeszcze?
 7. Verenne

  Instargam!

  Myślałam, że wrzucicie linki do polskich GEO-kont na Instagramie... :/
 8. Verenne

  Instargam!

  Wolę Instagram. No i nie ukrywam, że chciałam ciut to zdechłe forum rozruszać, heh...
 9. Verenne

  Instargam!

  Szukając inspiracji, lubię przeglądać Instagram. Wrzucajcie proszę, adresy Waszych GEO-Instagramów, jestem pewna, że nie tylko ja chętnie je "zaobserwuję"
 10. Wg mojej interpretacji atrybuty powinny w miarę opisywać wszystkie etapy. Podam przykład. Szukałam kiedyś multikesza, który w miał w opisie atrybut "dostępny dla osób na wózku inwalidzkim". I owszem - finał rzeczywiście był dostępny, ale etap pośredni znajdował się na wysokości około 180 cm, albo i więcej. Jak niby osoba na wózku miałaby zdobyć (w domyśle - sama) taką skrytkę?
 11. Co do serii, którą planujesz... Ja bym zrobiła spacer nr 1 w celu wybrania miejsc do okeszowania, potem przygotowałabym odpowiednie do miejsc pojemniki, opisy itp., następnie spacer nr 2, czyli ulokowanie wszystkiego w terenie. Kolejny krok to wrzucenie skrytek w system. Od razu wszystkich.
 12. Krok po kroku to chyba nie ma (jest?), ale to w sumie trudne nie jest. Mogę Ci polecić moje subiektywne 10 rad dla początkujących zakładaczy skrytek
 13. Nie, ale dobrze jest znaleźć trochę skrytek, żeby wiedzieć, jak to zrobić, żeby było dobrze
 14. Niestety, ale często śmietnik robi się wokół kesza już po jego założeniu. Czy mają w tym swój udział i geokeszerzy? Nie wiem...
 15. Gimbaza zajmie się pokemonami, bo to nie wymaga zbytniego wysiłku i może da sobie spokój z szukaniem keszy. Jak dla mnie super.
 16. Orty, brak znaków interpunkcyjnych... ech... Chyba stara jestem.
 17. https://www.geocaching.com/geocache/GC6KE4J_plac-maczka Sorry, ale ręce i nogi, i cycki też opadają. Ja wiem, wszystko wiem, nie ingerujemy w treść, bla bla bla, ale na bogów "plac maczka" - ten "maczek" z małej litery mnie po prostu boli. Nic nie znalazł o Placu Maczka, pewnie nawet nie wie, kim ten cały Maczek był... Rzyg!
 18. Ja zawsze wpisuję DNF, no chyba, że mi gdzieś umknie, ale staram się zawsze. Kiedy się poddaję, to zależy od nastroju reszty ekipy (keszuję z chłopem i marudnym dzieckiem), od pogody (jak zimno i pada, to szybko odpuszczam ), od terenu, bla bla bla Wg mnie wypada pytać, ale ja rzadko coś takiego praktykuję Jeśli znalazł jakiś znajomek, to czasem zagaduję o wsparcie Ja dodaję nowy wpis, a tamten DNF zostawiam, bo nie chce mi się go szukać.
 19. Zabytkowy kościół w Radomierzycach
 20. To niestety chyba powszechne. Ciesz się, że w ogóle cokolwiek w zamian włożyli :/ Bo wygląda na to, że często ludzie biorą fanty nie dając kompletnie nic w zamian, no może groszówkę "na szczęście" LOL Mnie też to wkurza
×
×
 • Create New...