Jump to content

bartolomeuszRJS

+Premium Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bartolomeuszRJS

 1. Nawet virtual powstał na podstawie Szlaku Architektury Drewnianej. Szlakiem Architektury Drewnianej
 2. W 2018 roku pisałem z prośbą o dodanie nowych szlaków i projektów lokalnych. Odpowiedzi po dziś dzień nie otrzymałem. Pewnie tak jak dado pisałeś Dlatego też już kolejny raz się o to nie prosiłem. Zajmuję się tym co mam, czy Cmentarzami Wojennymi Zachodniej Galicji. Dostałem uprawnienia, więc korzystam. Może właśnie dlatego spadło, że nie ma się kto tym zajmować? Skoro nie są aktualizowane, rozwijane, nowe nie są dodawane (tzn. coś tam się w międzyczasie nowego pojawiło), ale jak widać nie na tyle by zainteresować szersze grono keszerów.
 3. I ja swoje przesłałem. Drugi raz. Bo w listopadzie jak wysłałem, to nie mam pewności czy do Spidera dotarły.
 4. Kilka pytań dot. projektu Cmentarzy Galicyjskich: Czy są możliwości: 1. żeby projekt zliczał kesze znalezione, ale zarchiwizowane? Na ten przykład widzę możliwość dodania kilku waypointów, 2. Usunąć kolumnę "Lp." z listy cmentarzy. Trochę wprowadza w błąd, szczególnie po cmentarzach nr 130 w Grybowie, gdzie są dwa o tym samym numerze. 3. dodać do tekstu wstępnego informację o odznace tarnowskiego PTTK "Szlakami Cmentarzy Wojskowych I Wojny Światowej"? 4. żeby projekt zliczał założenia?
 5. I to jest konkretne działanie
 6. Czy jest możliwość uaktualnienia projektu Cmentarzy Wojennych? Użytkownicy, którzy są wymienieni jako odpowiedzialni za projekt, albo nie mają czasu, albo nie odpowiadają na wiadomości?
 7. Keszomaniacy Euphoria_ paola_wolf i ja bartolomeuszRJS
 8. Dwie sprawy: 1. Po zminimalizowaniu paska ustawień, mapa jest obrazkiem. Fragment mapy pod zwijanym menu, jest nieaktywna. Co widać nawet po samym kursorze. (Chrome, Win7) 2. Czy nie działa wam formularz kontaktowy? Wysłałem 2 wiadomości i na żadną nie otrzymałem odpowiedzi.
 9. Kolejny z serii event w okolicach Jasła - zapraszam w imieniu organizatora https://coord.info/GC6N9EE
 10. Relacja z Eventu w Jaśle oraz w lokalnym periodyku
 11. AKCJA JASŁO Serdecznie zapraszam w imieniu własnym jak i pozostałych organizatorów! Będzie sporo niespodzianek, m.in. PWG, FTF TravelBug Więcej info w opisie eventu.
 12. Instrukcja: http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=249 Dzięki za ekspresową odpowiedź
 13. A ja mam takie pytanie, kupiłem TB i aktywowałem go na swoim koncie. Później zorientowałem się, że to miało być na koncie żony. Czy da się zmienić właściciela TB?
 14. Kilka informacji ode mnie: 024-Jasło - GC5JCZ6 022-Jasło-Ulaszowice - GC5JDE6 023-Jasło - GC5JG5N 037-Jasło-Krajowice - nie istnieje, mogiły przeniesione na cmentarz 036 - GC51JYV 020-Bierówka, 042-Sieklówka, 040-Bieździedza i 039-Kołaczyce - w najbliższym czasie przygotuję.
×
×
 • Create New...