Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 1
kedzik

500

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za gratulacje - cel faktycznie udało się osiągnąć i do końca 2011 przekroczyć pół tysiąca. Tym samym rok 2011 zakończył się dla mnie wynikiem 307! (raczej nie realne do poprawienia w tym roku).

Zabieramy się teraz za kolejną setkę, a przy okazji kibicujemy HighlanderowiPL który pewnie zmierza również po 500 :)

Gratulacje dla formicaPL i keymanPL za przekroczenie połowy tysiąca poszły na PM jeszcze w starym roku (chyba), więc nie będę się powtarzał... Interesuje mnie Wasze zdanie na temat taki oto: razem mają ci Państwo :-) ponad 1000 znalezień. Czy w tym przypadku nie nabyli praw do zrobienia im pupendo?! :-).

Gratulacje dla formicaPL i keymanPL za przekroczenie połowy tysiąca poszły na PM jeszcze w starym roku (chyba), więc nie będę się powtarzał... Interesuje mnie Wasze zdanie na temat taki oto: razem mają ci Państwo :-) ponad 1000 znalezień. Czy w tym przypadku nie nabyli praw do zrobienia im pupendo?! :-).

Gratulacje ! jak nic - półpupendo się należy! Czy ktoś wie jak się robi półpupendo ??:lol:

Gratulacje ! jak nic - półpupendo się należy! Czy ktoś wie jak się robi półpupendo ??:lol:

Zawsze mozna troche poexperymentowac :)

oczywiscie jeszce zapomniane gratulacje...

Edited by lonely_wolf

Z okazji świąt i pięćsetnego "jajeczka" gratuluję Highlanderowi serdecznie...

Z okazji świąt i pięćsetnego "jajeczka" gratuluję Highlanderowi serdecznie...

I ja gratuluję! U mnie też całkiem niedawno 500 stuknęło:)

Gratulacje również i ode mnie - byłam świadkiem 500-nego wpisu :)

PS. Tylko nie dogoń mnie przed 600-tką ;)

Proszę bardzo, wczoraj rozmawialiśmy o magicznej połowie tysiąca a dzisiaj proszę, Box Team PL siup i wskakuje w drugą połowę pełnego tysiaka. Gratulacje i pozdrowienia dla całego teamu.

Proszę bardzo, wczoraj rozmawialiśmy o magicznej połowie tysiąca a dzisiaj proszę, Box Team PL siup i wskakuje w drugą połowę pełnego tysiaka. Gratulacje i pozdrowienia dla całego teamu.

Super Boxy!

Mam nadzieje was szybko dogonic!

B) Dziękować, bardzo dziękować :)

Radość będzie pełna kiedy będzie nas w PL przynajmiej 500 po 500 na koncie :lol:

Robię co w mojej mocy aby tak właśnie było :yikes:

B) Dziękować, bardzo dziękować :)

Radość będzie pełna kiedy będzie nas w PL przynajmiej 500 po 500 na koncie :lol:

Robię co w mojej mocy aby tak właśnie było :yikes:

Przy takim progresie to już całkiem niedługo :-)

Gratulacje dla Wiesi.K za pół tysiąca zebranych skrzynek i za "podwiezienia" TB Panda zgodnie z jego życzeniem, do Skandynawii :)

Gratulacje dla Wiesi.K za pół tysiąca zebranych skrzynek i za "podwiezienia" TB Panda zgodnie z jego życzeniem, do Skandynawii :)

Wielkie dzieki!

Do tej pory udaje mi sie miec "setki" w stolicach- 100 w Berlinie, 200 w Ljublianie,

300 w Paryzu, 400 w Brukseli, 500 w Helsinkach, 600... ??

Jestem jedyną Polką wsród prawie 2 tysiecy uczestników Mega Eventu.

Napiszę więcej po powrocie. Przywiozę także całą torbę przedmiotów podróznych , żeby zasilic nasze

skrytki..Spotkałam Szwedkę, ktora na Sylwestra była w Gdańsku i ma miłe geo- wspomnienia... :grin:

Wielkie dzieki!

Do tej pory udaje mi sie miec "setki" w stolicach- 100 w Berlinie, 200 w Ljublianie,

Czas na 600 w Warszawie :-).

Wielkie dzieki!

Czas na 600 w Warszawie :-).

eee nasza stolyca nie zając...

Zgodnie z planem, dziś 500 znalezień przekroczone zostało :-).

Do końca roku chcę załapać znalezienia w jeszcze dwóch 'nowych' województwach, coby zamówić sobie srebrną odznakę.

Edited by ru.beus

Zgodnie z planem, dziś 500 znalezień przekroczone zostało :-).

Do końca roku chcę załapać znalezienia w jeszcze dwóch 'nowych' województwach, coby zamówić sobie srebrną odznakę.

Super! Gratulacje, teraz bedzie z górki :rolleyes:

Dzieki Twoim skrytkom wiele osób ma niezłe osiagi, i za to tez Ci dziękujemy!!!

Rubi, szczerze gratuluję. To już pół tysiączka! Jak ten czas leci...

Serdecznie gratuluje!

Tak trzymaj!

No i gratulacje dla usera wantsky (zna ktoś tego kolesia w ogóle? :) ), co też ustrzelił 500 i to daleko od ojczyzny - GC270J2!

No i gratulacje dla usera wantsky (zna ktoś tego kolesia w ogóle? :) ), co też ustrzelił 500 i to daleko od ojczyzny - GC270J2!

Przyłączam sie do gratulacji, ładny zestawik na półtysiączek :rolleyes: !

Gratulacje dla Wiesi, Rubiego, Kuchomika i kolegi Wantsky'go, zycze dalszego zapalu i do spotkania znowu gdzies na keszerskim szlaku... :)

Gratulacje dla Wiesi, Rubiego, Kuchomika i kolegi Wantsky'go, zycze dalszego zapalu i do spotkania znowu gdzies na keszerskim szlaku... :)

Dzieki, ja juz mam dobrze ponad 600... :rolleyes:

Szósta setka pękła tradyjnie w stolicy, tym razem to była Kopenhaga ...

Ale " 700" obowiązkowo w stolycy naszej !

Poza tym czekamy na odwleczony event na Podlasiu, ok, może byc wiosną... :rolleyes:

Gratulacje dla Yuriko za przekroczenie kolejnej, 5-tej setki znalezien! Teraz to juz szybka droga do tysiaczka :rolleyes:

Przy okazji dziekujemy autorom krakowskich skrzynek za urozmaicenie wyjazdu :)

Geoplum, dziewczyno! Piękne te Twoje pół tysiaka :-). Wielkie gratulacje.

Hy ? Już... kurka wodna, ale leci :-)

Geoplum, dziewczyno! Piękne te Twoje pół tysiaka :-). Wielkie gratulacje.

ło ho, ho, strach się bać! Gratki!!!!

Gratulacje dla kamuś za 500 znalezień. Wynik osiągnięty w zaledwie pół roku, głównie na terenie Polski.

Czas coś założyć ;)

Czas coś założyć więc zakładam, iż kamuś kolejne 500 znalezień będzie miała szybciej niż się Toczygroszkowi wydaje :laughing:

BOX Team PL serdecznie gratuluje wyniku :grin:

Event eventem, a miejscowy sadekgorzno ma juz ponad 500 na karku, walnie do tego się przyczyniłam... :rolleyes:

Gratulacje!!

Gratuluję koledze, ziomalowi z Górzna choć uczyniłem to osobiście to przy okazji opowiem pewną sytuację jaka miała miejsce w podczas meczu Polska - Rosja w ramach ME 2012:

siedzimy w Górznie w knajpie i Sadek pyta - czym się zajmujesz? więc opowiedziałem o geocachingu, naszej pasji w ogóle... po moim wywodzie Sadek mówi - [...] takimi pierdołami się zajmujesz?!!!

Dzisiaj jak jest to wiadomo i kiedy czasami rozmawiamy i mówię - [...] takimi pierdołami się zajmujemy towarzyszy nam całkiem gromki śmiech :laughing:

Sadek czekam na 1000 (oby nie przed moim :unsure: )

Edited by nemrodek
inapropriate language

Event eventem, a miejscowy sadekgorzno ma juz ponad 500 na karku, walnie do tego się przyczyniłam... :rolleyes:

Gratulacje!!

no ma, ma - jakoś tak wyszło samo m.in. przez trójmiejskie skrzynki :D za co wielkie ukłony dla Was - na pewno jeszcze nie raz zawitam do 3 miasta bo jeszcze sporo do skoszenia

Gratuluję koledze, ziomalowi z Górzna choć uczyniłem to osobiście to przy okazji opowiem pewną sytuację jaka miała miejsce w podczas meczu Polska - Rosja w ramach ME 2012:

siedzimy w Górznie w knajpie i Sadek pyta - czym się zajmujesz? więc opowiedziałem o geocachingu, naszej pasji w ogóle... po moim wywodzie Sadek mówi - takimi pierdołami się zajmujesz?!!!

Dzisiaj jak jest to wiadomo i kiedy czasami rozmawiamy i mówię - takimi pierdołami się zajmujemy towarzyszy nam całkiem gromki śmiech :laughing:

Sadek czekam na 1000 (oby nie przed moim :unsure: )

faktycznie tak było :D

dzięki za gratulacje - karawana jedzie dalej :D

Edited by nemrodek

Szczere gratulacje dla sadekgorzno za pochłonięcie w niezłym tempie pierwszej pięćsetki i żeby zajmowanie się tymi pierdołami nigdy Ci się nie znudziło :-).