Jump to content

mpark

+Premium Members
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mpark

 1. mpark

  Projekt: Zamki

  Dodane, dziękuje za info.
 2. mpark

  Projekt: Zamki

  Dodane, dziękuje za info.
 3. Od dzisiaj już jest: https://itunes.apple.com/pl/app/id292242503
 4. mpark

  Projekt: Zamki

  Dziękuje za informacje, geocache dodane do mapki projektu. Niestety te nie związane z tematem nie mogą być dodane. Pozdrawiam Mpark.
 5. mpark

  geocaching.pl

  Strona geocaching.pl nie działa...wyświetla się nazwa.pl z błędem xx:50.
 6. Zamówienie wysłane. Teraz czekam na 10000 założonych geochachy. Wspaniały pomysł z tym coinem gratuluję.
 7. mpark

  Projekt: Zamki

  Legnica,Kurzętnik,Świnoujście dodane. Dzięki za założone tam geocache.
 8. mpark

  1000

  Bardzo dziękuję za zauważenie mojego... "Centuria Pospolita". Łatwo nie było, zważywszy na to że większość keszy w mojej okolicy założył Toczygroszek :]
 9. mpark

  Matrix w Polsce

  Ninejszym gratuluję ukończenia upragnionego Matrixa! TOCZYGROSZKU chylę czoła za upór.
 10. jasonj2333 DZIĘKI za tę stronę!. Kilka razy zdarzyło mi się korzystać już z twoich fotografii, niezwykle przydatne zwłaszcza jak się jeszcze nie było na miejscu i nie wiadomo w jaki sposób ukryć geocache. Pozdrawiam.
 11. Powiat Tarnów = 100 skrzynek z czego 50 moich. :]
 12. Kolejny Okręg tym razem Dąbrowa Tarnowska zamknięty. Ostatni był cmentarz w Bolesławiu nr 249 (GC4N0HY). Nadal jest tam FTF do wzięcia...
 13. Uprzejmie donoszę iż: Okręg Brzesko został zamknięty! Ostatnim był Cmentarz nr 266 w Borzęcinie (GC4JJN4)
 14. Szanowni Koledzy informuję iż w recenzji oczekuje 300 skrzynka związana z Projektem. Będzie to Szczurowa Cmentarz nr 264. Jednocześnie informuję, że do "zamknięcia" okręgu Brzesko pozostało jeszcze 2 cmentarze, które mam nadzieję niedługo zostaną odznaczone na mapie. Pozdrawiam zakładających! PS. Toczygroszku może jakieś małe podsumowanie, a może pewna informacja co do 100 rocznicy wybuchu I Wojny Światowej?
 15. GeoDarco Uchylę rąbka... małopolskiej tajemnicy. Podczas pewnego Eventu, na który się wybierasz. Pojawi się kilka skrzynek z mini PowerTrail. Mini, ponieważ nie będzie to ilość skrzynek jaką znamy z Górzna, a Power ponieważ są tematycznie dopasowane. I jeszcze jedno... na niektóre z tech skrzynek trzeba będzie poświęcić nieco więcej czasu niż 2 minuty jak w górznieńskich lasach. Zapraszam serdecznie do Tarnowa w imieniu organizatora: Masaja
 16. mpark

  1000

  Semaprint Gratulacje! A miało być w Górznie
 17. mpark

  Fanty do skrytek

  Proszę bardzo, oto link do jednej z wizytówek, pochodzi ze skrzynki w Biadolinach Szlacheckich projekt: Zachodniogalicyjskie Cmentarze Wojenne. https://dl.dropboxusercontent.com/u/64946340/biadoliny.JPG Możesz takie wizytówki z powodzeniem zrobić DARMOWYM programem Avery DesignPro (projektowałem w nim i mimo swoich ograniczeń jest całkiem użyteczny).
 18. mpark

  Fanty do skrytek

  Prostym i tanim sposobem na "wypełnienie" skrzynki jest dodanie wizytówek związanych ze znalezionym geocache. Sam dodaje je do swoich i z tego co widzę (dość często je uzupełniam) cieszą się niejaką popularnością. Pierwsze 3 są numerowane, więc są pamiątką po FTF itp.
 19. Wolno Wody Toczy - Finał (GC41ME5)ups nie doczytałem zasad...
 20. A mnie się wreszcie udało zasadzić dęba z Górzna w okolicy Tarnowa (przestało padać). Co więcej, posadowiłem obok skrzynkę (GC4E4CH).
 21. mpark

  2000

  Wielki ukłon i Gratulacje Toczygroszku, ale ten 2000 wybrałeś chyba bez podtekstu?
 22. I oby trwały, Górzno zasługuje na swoje miano
 23. Ohoho wokół Gorlic się dzieje... Będzie piękna wycieczka, jak już pogoda się ustabilizuje Dzino daj znać Łukaszowi, bo wiem, że ma trochę wolnego i pewnie będzie zakładał w tamtym rejonie.
 24. Zawsze znajdzie się za i przeciw. Ja też zarzuciłem naklejki i zrobiłem sobie pieczątkę dla wygody. Koszt 35zł (do przełknięcia) a logowanie znalezień ekspresowe. W mikro logbookach oczywistym jest, że wpisy powinno robić się ręcznie.
×
×
 • Create New...