Jump to content

500


kedzik

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za gratulacje - cel faktycznie udało się osiągnąć i do końca 2011 przekroczyć pół tysiąca. Tym samym rok 2011 zakończył się dla mnie wynikiem 307! (raczej nie realne do poprawienia w tym roku).

Zabieramy się teraz za kolejną setkę, a przy okazji kibicujemy HighlanderowiPL który pewnie zmierza również po 500 :)

Link to comment

Gratulacje dla formicaPL i keymanPL za przekroczenie połowy tysiąca poszły na PM jeszcze w starym roku (chyba), więc nie będę się powtarzał... Interesuje mnie Wasze zdanie na temat taki oto: razem mają ci Państwo :-) ponad 1000 znalezień. Czy w tym przypadku nie nabyli praw do zrobienia im pupendo?! :-).

Link to comment

Gratulacje dla formicaPL i keymanPL za przekroczenie połowy tysiąca poszły na PM jeszcze w starym roku (chyba), więc nie będę się powtarzał... Interesuje mnie Wasze zdanie na temat taki oto: razem mają ci Państwo :-) ponad 1000 znalezień. Czy w tym przypadku nie nabyli praw do zrobienia im pupendo?! :-).

 

Gratulacje ! jak nic - półpupendo się należy! Czy ktoś wie jak się robi półpupendo ??:lol:

Link to comment

Gratulacje dla formicaPL i keymanPL za przekroczenie połowy tysiąca poszły na PM jeszcze w starym roku (chyba), więc nie będę się powtarzał... Interesuje mnie Wasze zdanie na temat taki oto: razem mają ci Państwo :-) ponad 1000 znalezień. Czy w tym przypadku nie nabyli praw do zrobienia im pupendo?! :-).

 

Gratulacje ! jak nic - półpupendo się należy! Czy ktoś wie jak się robi półpupendo ??:lol:

 

Zawsze mozna troche poexperymentowac :)

 

oczywiscie jeszce zapomniane gratulacje...

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Gratulacje dla Wiesi.K za pół tysiąca zebranych skrzynek i za "podwiezienia" TB Panda zgodnie z jego życzeniem, do Skandynawii :)

Wielkie dzieki!

Do tej pory udaje mi sie miec "setki" w stolicach- 100 w Berlinie, 200 w Ljublianie,

300 w Paryzu, 400 w Brukseli, 500 w Helsinkach, 600... ??

Jestem jedyną Polką wsród prawie 2 tysiecy uczestników Mega Eventu.

Napiszę więcej po powrocie. Przywiozę także całą torbę przedmiotów podróznych , żeby zasilic nasze

skrytki..Spotkałam Szwedkę, ktora na Sylwestra była w Gdańsku i ma miłe geo- wspomnienia... :grin:

Link to comment

Zgodnie z planem, dziś 500 znalezień przekroczone zostało :-).

Do końca roku chcę załapać znalezienia w jeszcze dwóch 'nowych' województwach, coby zamówić sobie srebrną odznakę.

Super! Gratulacje, teraz bedzie z górki :rolleyes:

Dzieki Twoim skrytkom wiele osób ma niezłe osiagi, i za to tez Ci dziękujemy!!!

Link to comment

Gratulacje dla Wiesi, Rubiego, Kuchomika i kolegi Wantsky'go, zycze dalszego zapalu i do spotkania znowu gdzies na keszerskim szlaku... :)

Dzieki, ja juz mam dobrze ponad 600... :rolleyes:

Szósta setka pękła tradyjnie w stolicy, tym razem to była Kopenhaga ...

Ale " 700" obowiązkowo w stolycy naszej !

Poza tym czekamy na odwleczony event na Podlasiu, ok, może byc wiosną... :rolleyes:

Link to comment

Gratuluję koledze, ziomalowi z Górzna choć uczyniłem to osobiście to przy okazji opowiem pewną sytuację jaka miała miejsce w podczas meczu Polska - Rosja w ramach ME 2012:

siedzimy w Górznie w knajpie i Sadek pyta - czym się zajmujesz? więc opowiedziałem o geocachingu, naszej pasji w ogóle... po moim wywodzie Sadek mówi - [...] takimi pierdołami się zajmujesz?!!!

Dzisiaj jak jest to wiadomo i kiedy czasami rozmawiamy i mówię - [...] takimi pierdołami się zajmujemy towarzyszy nam całkiem gromki śmiech :laughing:

Sadek czekam na 1000 (oby nie przed moim :unsure: )

Edited by nemrodek
inapropriate language
Link to comment

Event eventem, a miejscowy sadekgorzno ma juz ponad 500 na karku, walnie do tego się przyczyniłam... :rolleyes:

Gratulacje!!

no ma, ma - jakoś tak wyszło samo m.in. przez trójmiejskie skrzynki :D za co wielkie ukłony dla Was - na pewno jeszcze nie raz zawitam do 3 miasta bo jeszcze sporo do skoszenia

 

Gratuluję koledze, ziomalowi z Górzna choć uczyniłem to osobiście to przy okazji opowiem pewną sytuację jaka miała miejsce w podczas meczu Polska - Rosja w ramach ME 2012:

siedzimy w Górznie w knajpie i Sadek pyta - czym się zajmujesz? więc opowiedziałem o geocachingu, naszej pasji w ogóle... po moim wywodzie Sadek mówi - takimi pierdołami się zajmujesz?!!!

Dzisiaj jak jest to wiadomo i kiedy czasami rozmawiamy i mówię - takimi pierdołami się zajmujemy towarzyszy nam całkiem gromki śmiech :laughing:

Sadek czekam na 1000 (oby nie przed moim :unsure: )

faktycznie tak było :D

dzięki za gratulacje - karawana jedzie dalej :D

Edited by nemrodek
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...