Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
toczygroszek

600

Recommended Posts

Thathanka to zamierzona zmiana czy skrypt na CacherStats działa nieprawidłowo?

Ja nic w CacherStatsach nie zmienialem i nawet nie wiedzialem, ze mnie przerzucilo. A na marginesie, to myslalem, ze dawno mnie przegoniles, bo ja ostatnio szukam tylko palcem po mapie. :)

Ale ciekawe, ze mojej corki nie ma nigdzie choc przekroczyla 200 znalezien.

Edited by Thathanka

No niestety ja też ostatnio szukam palcem po mapie, bo okolica wyczyszczona a gdzieś dalej dawno nie byłem :/

No niestety ja też ostatnio szukam palcem po mapie, bo okolica wyczyszczona a gdzieś dalej dawno nie byłem :/

I nieźle Ci to wodzenie palcem po mapach wychodzi :-). Spóźnione, ale szczere gratulacje za przekroczenie 600! Moja sześćsetna padła we Wrocku właśnie :-).

A dziękuję. Tak jak mówiłem, okolica wyczyszczona, ale jakoś tak się udało w dalekiej Azji ;)

600 to fajna liczba! Gratulacje dla Highlandera za zdobycie kolejnego kamienia milowego.

Słoma z butów mi wyszła i przeoczyłem kolejną sześćsetkę... FormicaPL - moje gratulacje. Pamiętasz moją 600-tkę, okupioną Twoją krwią :-).

Słoma z butów mi wyszła i przeoczyłem kolejną sześćsetkę... FormicaPL - moje gratulacje. Pamiętasz moją 600-tkę, okupioną Twoją krwią :-).

Dołączam sie do gratulacji :lol:

Przewrotnie nie pogratuluję keymanowiPL przekroczonej sześćsetki... Poczekam te krótkie 3 tygodnie by zrobić to przy siedemsetce :D .

kolega y_a_h_oo dołączył do grona posiadaczy 600-tki :-)

Ja mam nadzieję dobrnąć do końca miesiąca :-P

Podziekowal! B)

Jak sie ma wokol siebie zacnych specow od keszowania, to i wyniki sa. Jednak Geocaching to nie wyscig - wazne ze nie siedzimy w domu.

600 zrobione. Następny poziom chyba poczeka do kolejnego wypadu do Górzna albo Trójmiasta...

Edited by ru.beus

600 zrobione. Następny poziom chyba poczeka do kolejnego wypadu do Górzna albo Trójmiasta...

Zapraszamy, przekonaj sie jak wyglądaja najgorsze skrytki na GC :laughing: !!!

Gratulacje rubi! Zobaczymy z tymi wypadami, ja wiem na pewno że do Górzna wrócę, ale zastanawia mnie jeszcze kilka innych miejsc ;)

Zapraszamy, przekonaj sie jak wyglądaja najgorsze skrytki na GC :laughing: !!!

Po nowym roku może się uda zajrzeć na weekend. PolskiBus jeździ często :-)

Edited by ru.beus

A pamietam, jak rubi był słodkim niemowlaczkiem i dopiero zaczynał zabawę... A teraz proszę...600 na karku. Starzejesz się rubi, starzejesz :-).

Wielkie gratulacje ode mnie i geoplumPL.

Gratulacje dla całego BOX teamu za wlasnie przekroczoną " 600", mieliby więcej, ale tyle zakładają,że nie starcza czasu na zbieranie... :rolleyes: Moje szczere gratulacje!!! :rolleyes:

Hej Boxy. Wielkie gratulacje! 600 to piekny wynik. Nie mozna tylko robic innym dobrze, czasem trzeba pomyslec o sobie :). Dzieki wielkie za kupe zabawy, jaka dostarczacie nam. Postaramy sie byscie Wy takze mieli czego szukac... Gratki!

Szanowna geośliweczko, gratuluję szóstej setki!

GeoplumPL capnęła swoją 600-setkę w Szafie Gdańskiej. Słuszny wybór na kamień milowy.

Pozdrawiam :-).

Gratulacje :-D

Koleżanka ładnie idzie - jeszcze miesiąc, dwa i mnie przegoni :-D

A na koniec roku (a nawet wcześniej) to okrągłe 1k obstawiam :-D

Szanowna geośliweczko, gratuluję szóstej setki!

GeoplumPL capnęła swoją 600-setkę w Szafie Gdańskiej. Słuszny wybór na kamień milowy.

Gratulacje!

Chyba to trzeba jakoś uczcić, co???? :anicute:

Wiesia, jeszcze 4 Twoje znalezienia i będziecie mogły zrobić wspólną imprezę. Koszty będą mniejsze :-) To kiedy i gdzie to świętowanie?

Wiesia, jeszcze 4 Twoje znalezienia i będziecie mogły zrobić wspólną imprezę. Koszty będą mniejsze :-) To kiedy i gdzie to świętowanie?

Po 3 marca- gdziekolwiek w 3 city...up to you...( ćwiczę angielski, przed pierwszą w zyciu wyprawą do Wielkiej Brytanii... ) :anicute:

Tradycyjnie okraglaczek musi w jakiejs stolycy byc no i teraz wypadła mi delegancja do Londynu... :rolleyes:

Się złożyło sadkowigórzno tak niezwykle, że połączył odnalezienie dwóch kamieni milowych - #5000 w Polsce i swojego #600. Wielkie gratulacje za znakomite wyliczenia i determinacje :-)

Się złożyło sadkowigórzno tak niezwykle, że połączył odnalezienie dwóch kamieni milowych - #5000 w Polsce i swojego #600. Wielkie gratulacje za znakomite wyliczenia i determinacje :-)

Gratki, no to teraz zdobędzie " 1000" na skrytce numer 6000.... :laughing:

GeoplumPL capnęła swoją 600-setkę w Szafie Gdańskiej...

Herzlichen Glückwunsch dla Pani GeoplumPL ;) i pozostałych predatorów prących do przodu również B)

Mi dzisiaj pyknęło 600 (SZEJSET!) podczas poszukiwań z y_a_h_oo. Życzę sobie zdrowia, znalezienia same się nadarzą ;)

Mi dzisiaj pyknęło 600 (SZEJSET!) podczas poszukiwań z y_a_h_oo. Życzę sobie zdrowia, znalezienia same się nadarzą ;)

Gratuluje! Widzialem wszystkie wpisy :D - wszystko jak nalezy! Nawet kilka STFow zgarnelismy ;)

Gratuluje! Widzialem wszystkie wpisy :D - wszystko jak nalezy! Nawet kilka STFow zgarnelismy ;)

Bezrobotni to SE pożyją... najlepszego ;)

(SZEJSET!)

Żartujesz z ta dysleksją, prawda? :unsure: ??

Szczere gratulacje, teraz będzie z górki!

Edited by Wiesia.K

Chyba raczej 2 x PIŃCET czyli TYSIOMC :D

wkrodce....nie bój nic, praca ,pracą, a po pracy mały relaksik... :anicute:

I czekamy na PIŃCET Wiesi :)

500. miałam w Helsinkach, w sierpniu ub. roku , przed MEGA eventem w Turku!

Ot, co!

Edited by Wiesia.K

Górzno podgoniło mi statystykę i nawet nie zauważyłem w lesie, jak przekroczyłem magiczne 600 :)

Gratulacje dla wszystkich sześćsetkowiczów i kolejnych znalezień życze :)- ja w sumie przegapilem ten moj 600-tny :)