Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
toczygroszek

600

Recommended Posts

przypadkowo sie zrobilo, pojechalem do niemiec i jakos w 2 dni jakies 50 sei zrobilo....

mam nadzieje ze moze i 700 niebawem sie uda,ale wybieram sie do Pl wiec pewnie tempo spadnie...

Szacun!!! Ja po kraju trochę jeżdżę ale tylu chyba nigdy nie zrobię :laughing:

Gratulacje! To tak jakoś Ci się z Bitwą pod Grunwaldem się zbiegło... :laughing:

tylko 10 zabraklo!!

dziekuje, nie ma czego gratulowac, tu u nas walczy sie o kazdego FTFa a jak jest mozliwosc uzbierac wiecej to sie jedzie i zbiera...

kiedys ktos musi dogonic mistrza Toczygroszka...

GRATULACJE dla nemrodka, wreszcie sie zabral i przekroczyl 600, miejmy nadzieje ze znajdzie jeszzce conieco skoro juz sie wybral do B.

nemrodek TY tam szukaj w tej Belgi... tam jest sporo tego...

a ja tu widze 4 sztuki tylko...

Siusiajacego chlopaka choc znajdz, powinien byc w zanku na przeciwko...

absolutnie nie namawiam Nemrodka do szukania jakichkolwiek siusiakow... lepiej by sie nie puszczal w jakies niejasne uliczki i kontakty...

dzieki TOczygroszku ze czowasz o jego morale...

no niestety przy siusiającym chłopcu cache jest chwilowo nieczynny, ale za to przy siusiającej dziewczynce dzisiaj znaleziony. Zresztą zaraz koło tej rzeźby jest jedna ze słynniejszych piwiarni o arcyciekwaej nazwie - Delirium tremens :-)

Gratulacje dla Mosznira :ph34r: Cieszę się, że do tej 600-ki się przyczyniłem swoimi skrytkami :D

no pieknie, pieknie widze ze dobre wzorce nasladujesz!! Niewracaj szukaj dalej tylko nie po czesku "szukaj"!! hehehe

no pieknie, pieknie widze ze dobre wzorce nasladujesz!! Niewracaj szukaj dalej tylko nie po czesku "szukaj"!! hehehe

Nie polecam jeszcze używać słowa "daj/podaj picie" chyba, że dziewczyna bardzo Wam się podoba :D i bardzo chce się wam pić :ph34r:

No już wróciłem trochę się nahledałem jednak planowałem więcej ;) dopiero w Pradze nadrobiłem sobie ciągłe picie w Morawach :ph34r:

Diky :blink: Dobry lov i Na shle ;) czy jak to się w Czechach pisze :)

Również gratuluje!!

Stało się to dokładnie o godzinie 11:40 w niedziele przy pewnym kościele we Wrocławiu :)

Niestety właśnie zauważyłem, że jedna ze znalezionych przez nas w niedzielę skrytek została zarchiwizowana. Tak więc gratualcje przedwczesne. Gdybym logował trzy godziny wcześniej jeszcze bym się załapał. Ale i tak jesteście rodzicami mojego sukcesu :D. Gdyby nie Wasz upór i determinacja, to miałbym wciąż 598 zamiast 599 :lol:.

Edited by soolash

Gratulacje! Hoduj pomału brzuszek na pupendo ;)

Ooooo! To jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie... Mam czas. Ciekawe co lepsze: solidna warstwa tłuszczyku, który zamortyzuje coin (to stan aktualny) czy może kaloryfer (stan wymarzony). W Twoim przypadku kaloryfer pomógł?

Gratulacje dla baczy za przekroczenie 600 znalezień! Na wynik ciężko zapracował bo wybiegał go po oliwskich górach :)

To i ja dołączam się do gratulacji dla baczy. W dzień biegał po trójmiejskich lasach a nocą dobijał sopockimi mikrusami :-). Gratki!

wielkie dzieki :)

a wszystko przez wspanialy event, za ktory jeszcze raz dziekuje organizatorom :) oraz niezle skrzyneczki rozsiane w okolicznych parkach i lasach ;)

zaluje bardzo, ze na Gdynie nie starczylo czasu.. for sure next time!

Od pewnego czasu prubuję dogonić Thathankę na CacherStats, dzisiaj wchodzę na statystykę a tu go nie ma w PL. Znalazł się w UK. Thathanka to zamierzona zmiana czy skrypt na CacherStats działa nieprawidłowo?