Jump to content

200


toczygroszek

Recommended Posts

Gratulacje dla ru.beusa za przekroczenie magicznej dwusetki. Rubi walczył dzielnie na 2. trójmiejskim spotkaniu, czego byliśmy świadkami. Szkoda tylko, że Gdynia okazała się tak niemiła i pełna mugoli :-(. No ale dzięki temu będzie okazja do ponownego odwiedzenia 3Miasta. Gratulacje!

 

BTW: Czy ktoś wie, dlaczego ranking zatrzymał się 13 września?

Link to comment

Gratulacje dla ru.beusa, zawsze twierdzil ze wieksza frajde sprawia mu zakladanie niz szukanie (czego dowodow nie trzeba szukac daleko), ale mysle ze zmienil zdanie i w szukaniu tez odnalazl radosc :) Szczere gratulacje dla kolegi...:) I mam nadzieje ze w koncu kiedys sie spotkamy na jakims wspolnym keszowaniu. :)

Edited by lonely_wolf
Link to comment

 

BTW: Czy ktoś wie, dlaczego ranking zatrzymał się 13 września?

It's also the case that cacherstats hasn't updated since September when G.S. changed the way they display logs on cache pages.

 

Cacherstats and G.S. are working on a solution.

 

Trzeba czekać :)

znaczy chopaki ripuja dane wprost ze strony GC?? o bosz..

 

Rozwiązanie jest bardzo proste -> Geocaching API

..ktore jest jeszcze w glebokiej becie, zeby nie powiedziec alfie ;>

Link to comment

Bacza, nie jest tak źle. Mobilne aplikacje Groundspeaka, GSAK działają na tym API.

tak, jak i kilka innych aplikacji, co oczywiscie nie oznacza, ze API jest juz dojrzale jakosciowo (bledy) i kompletne funkcjonalnie (stabilnosc interfejsu).

 

i szczerze, troche kiepsko to chlopakom idzie, bedzie juz z pol roku, kiedy rozpoczeli wspolprace z wybranymi "third parties" i caly czas sie to jakos dogrzac nie moze. zreszta sami sie oceniaja jako beta.

 

dla porownania, projekt OKAPI, czyli implementacja API dla sajtow Opencaching, ktory dziala jakies dwa miesiace, zdaje sie wygladac duzo lepiej ;)

 

Geocaching Polska również niedługo będzie miało zaimplementowaną obsługę API (właśnie robię). Tak więc zapewniam Cię że do statystyk wystarczy ;)

zalezy do jakich, caly czas pojawiaja sie nowe requesty rozszerzania API :)

 

a tak BTW. wygadales sie z nowosciami, ktorych nie chciales zdradzic w innym watku - prowokacja udana ;)

Link to comment

Nie wygadałem się. API to tylko mała zmiana która urodziła się przypadkiem. Nowości o których wspomniałem w innym wątku dotyczą zupełnie innego obszaru :smile:

to znow sie wygadales, uwazni czytelnicy forum juz sie pewnie domyslaja :laughing:

 

swoja droga, liczylem wlasnie na jakas sensowniejsza integracje po API, szkoda..

Link to comment

CacherStats znowu działa, ale do zestawienia nie wpadły ostatnie osoby.

Jak nie znalazłem siebie w Polsce, to szukałem w Hiszpanii, no i zonk - nie ma :mad:. Poszukałem przez nazwę użyszkodnika i co się okazało - jestem Czechem :lol: . Zamailowałem i przy następnym updacie już mam być w Polsce. Widocznie kraj przydzielany wg znalezienia pierwszej monitorowanej skrytki.

Edited by QVIXOTE
Link to comment

Pomorskie dobiło do 200 skrzynek! Gratulacje dla zakładających. Bardzo mnie to cieszy, ale niedosyt lekki jest...

Poczekaj, poczej, staja sniegi, lody zejda, mrozy odpuszczą a pojawia się ciekawe zestawy- minitriale- 2 szlaki gdańskich noblistów, ciekawy szlak morskim brzegiem,

dokończenie szlaku ekumenicznego - to ja, BOXy tez sie odgrazały w kwestii Wrzeszcza...

Link to comment
: . Myślicie że Podlaskie skapituluje? :unsure:

Dla Podlasia szacuneczek, mniej cacherów, mniej gosci, bardziej rozległy teren, proponuje ich wiosną najechac i porządnie złupić ... :laughing:

 

Wiesia - polecam wykonać najazd :-) Okolice Łomży naprawdę bardzo ładne.

to w planach , tymczasem zapraszam do Gdańska, 2 ciekawe skrytki przy bibliotekach- Uniwersyteckiej i Gdanskiej na Mariackiej, nie możesz ich nie złupić :ph34r:

Link to comment

No to może nam się uda awansować w rankingu województw :-). Zasługujemy na to :rolleyes: . Myślicie że Podlaskie skapituluje? :unsure:

My (Ted i ja) nigdy sie nie poddamy, 8 skrzynek przygotowanych w piwnicy lezy, :) tylko snieg ciagle sypie za oknem, :) Zapraszam na biegowki :)

 

Ps. mam nadzieje, ze Ted sie ze mna zgadza :) ... co do skrzynek, i biegowek tez... :)

Link to comment

Dziękuję Rubeusie :) A wiesz, że to w dużej mierze dzięki Tobie? Jakby była statystyka %Rubeusa skrzynek w ogólnie znalezionych, to byś prowadził :) Aura faktycznie nie sprzyja, ale za to nie ma na ulicahc żywego ducha i o konspirację martwić się nie muszę :)

Link to comment

Też gratuluje przekroczenia 200!

 

Jakby była statystyka %Rubeusa skrzynek w ogólnie znalezionych, to byś prowadził :)

Taka statystyka istnieje ale trzeba użyć do tego GSAK'a. Możesz zobaczyć jak to wygląda np u mnie w profilu, albo u formicaPL (świeżo po aktualizacji).

Bez GSAKa też się da, taka statystyka jest przecież na geocachig.pl - w sekcji Twoje konto/statystyka, oprócz tego kilka innych, równie ciekawych :-)

Link to comment

Jakby była statystyka %Rubeusa skrzynek w ogólnie znalezionych, to byś prowadził :)

 

Znalazłaś 50 moich keszy, co stanowi na chwilę obecną 53.19 %, ogółem znalezionych :-)

a moich 19 i jestes na 11 miejscu wsrod moich odkrywcow :rolleyes:

 

gratuluje 200 w pieknym mroznym stylu ;)

Link to comment

Mówiłam, że to będzie bacza-tour :) Szkoda, że Fryderyka się nie udało.. Gdyby aura bardziej sprzyjała to pewnie jeszcze kilka przystanków by bacza i rubeus by mnie czekało. Fryderyka żałuję bardzo, ale czas w stolicy nieubłagalnie się kończy, mam nadzieję, że przy następnej wizycie będzie okazja do odwiedzenia F.

Link to comment

gratuluje 200 w pieknym mroznym stylu ;)

 

Mroźny on byłnie przeczę. Wyjmowanie logbooka i wpisy do zamach na ręce ;) Ale jeszcze żyję i nawet zaraz w teren ruszam :)

 

EDIT: chciałam połączyć posty - poprzedni i ten ale nie wiem jak..

Edited by m2mPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...