Jump to content

m2mPL

+Premium Members
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by m2mPL

 1. The same problem after creating the route and press "save changes" the route distance is 0. How ti solve the problem?
 2. Będzie się dało kupić tego polskiego coina? Jeśli tak, to kiedy i do kogo się zgłosić?
 3. Witam, wysłałam wczoraj maila z zamówieniem, mam nadzieję, że dotarł. Pozdrawiam, Magda (m2mPL)
 4. Znam takie jedno WIGO w Krakowie, które w formie projektu leży prawie na moim komputerze od sierpnia.. Jest fabuła, postacie, nawet pomierzone współrzędne (to chyba nie jest konieczne) i tyle. Oby Tobie Toczygroszku poszło znacznie szybciej niż mojemu meżowi
 5. Ode mnie też wkrótce keszyk na południu W-wy
 6. Powinnam napisać tu i w żalach, ale napiszę tylko tu. Mam już moją najpiękniejszą na świecie pieczątkę ze smokiem i Krakowem :) A w żalach powinno być, że zapomniałam ją dzisiaj zabrać, gdy zdobywałam po raz drugi Wawel.. Mogłam "dobić" piękną pieczątkę w LB..
 7. Też chętnie dołączę się do zamówienia na 3szt.
 8. m2mPL

  200

  Mroźny on byłnie przeczę. Wyjmowanie logbooka i wpisy do zamach na ręce Ale jeszcze żyję i nawet zaraz w teren ruszam EDIT: chciałam połączyć posty - poprzedni i ten ale nie wiem jak..
 9. m2mPL

  200

  Mówiłam, że to będzie bacza-tour Szkoda, że Fryderyka się nie udało.. Gdyby aura bardziej sprzyjała to pewnie jeszcze kilka przystanków by bacza i rubeus by mnie czekało. Fryderyka żałuję bardzo, ale czas w stolicy nieubłagalnie się kończy, mam nadzieję, że przy następnej wizycie będzie okazja do odwiedzenia F.
 10. m2mPL

  300

  Gratuluję serdecznie Ja jeszcze sobie trochę poczekam na 300
 11. m2mPL

  200

  Dziękuję Rubeusie A wiesz, że to w dużej mierze dzięki Tobie? Jakby była statystyka %Rubeusa skrzynek w ogólnie znalezionych, to byś prowadził Aura faktycznie nie sprzyja, ale za to nie ma na ulicahc żywego ducha i o konspirację martwić się nie muszę
 12. Podczas podróży do Rzymu w Katowicach kazano nam otworzyć garmina i pokazać, co za "ogniwa" są w środku. Po zobaczeniu zwykłych paluszków garmin poszedł dalej, ale musiałam pokazywać zapasową baterię do aparatu. Natomiast w drugą stronę miałam kilka coinów, o których zapomniałam w kieszeni i nie schowałam do bagażu głównego, ale nikt się ich nie czepiał. Dość dziwnie to może wyglądać, że ktoś podchodzi do drzewa, coś wyjmuje, coś robi i odkłada na miejsce. Strunówki też wyglądają podejrzanie.
 13. m2mPL

  300

  Rubeus, moje serdeczne gratulacje Idziesz jak burza A Twój wynik w założonych to już osobna sprawa
 14. m2mPL - 5 sztuk Jak dla mnie może być bocian (poprzedniej edycji nie mam).
 15. Witaj, ale miło, że załapałam się do pierwszej setki Nie spodziewałam się tego @woytas, muszę cię zmartwić, jak mój mąż zaloguje zaległe kesze to niestety przegoni nas obu..
×
×
 • Create New...