Jump to content

Mega Wales 2011


formicaPL

Recommended Posts

Na Swansea nakręciłem się jakiś czas temu i nie bez znaczenia jest fakt, że moja żona ma tam znajomych. Tak więc gdybym mógł gdzieś pojechać w wakacje i miał wybierać to byłaby to Walia. Trudno mi jednak składać teraz jednoznaczne deklaracje, bo trudno mi przewidzieć co życie przyniesie. Z pewnością chciałbym pojechać.

 

Swansea jest bardzo dobrze skomunikowane z Bristolem. Śmignięcie autobusem po motorwayu to chwila. Tak więc te kilkadziesiąt kilometrów dystansu to żaden problem.

Edited by Thathanka
Link to comment

przeglądam możliwości dostania się na event z lotniska:

- wynajęcie samochodu na lotnisku - koło 100funtów

- pociąg - 5? (w jedną stronę)

- autobus - 14? (w jedną stronę)

 

tak na szybko - mogą być to błędne dane :rolleyes: (ale w razie czego zmobilizują Was też do szukania :laughing:)

 

Wypożyczalnie zwykle nie podają dodatkowych kosztów jak ubezpieczenie, które warto wykupić żeby nie płacić 1000 funtów za to, że ktoś Cię zadrapie. Wypożyczalnie na lotnisku są najdroższe, więc jeśli macie znajomych na miejscu to może pomogą załatwić coś tańszego.

Link to comment

Pozazdrościć :-). My zdecydowaliśmy się na megaevent w Finlandii i po sfinalizowaniu formalności otrzymaliśmy od Wizzaira informację o odwołaniu lotów z Gdańska do Tampere od sierpnia :-(. Trzeba kupić sobie własne letadło...

BTW: czy udział w walijskim evencie wymaga też uiszczenia opłaty "eventowej"?

Edited by soolash
Link to comment

Nic nie wiem o zadnych oplatach. Nie korzystam z tamtejszego pola namiotowego, ani domku, wiec zarejestrowalem siebie i corke, dostalem podziekowania i tyle. Fatalnie, ze zrobili to w niedziele, bo ciezko bedzie wrocic na poniedzialek do pracy. Argumentem organizatorow za takim terminem bylo darmowe parkowanie na ulicach w ten dzien. :laughing:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...