+vider69 Posted September 5, 2016 Share Posted September 5, 2016 Wie weet het antwoord Ik heb een pocket query gemaakt en deze geladen in 2 verschillende GPS'en. De ene is een Garmin Dakota 20 en de andere is een Etrix 35T. Bij het vergelijken mis ik meerdere caches op de Dakota 20, welke wel staan op de andere GPS. Beide GPS'en zijn leeggemaakt, dus dat zou het probleem niet kunnen zijn. DE PQ bevat 500 caches en overschrijd het maximum niet. Weet iemand waar dit aan kan liggen? De GPX versie staat op 1.0.1. Kan dit een oorzaak zijn? Alvast dank voor je reactie. Quote Link to comment
+on4bam Posted September 5, 2016 Share Posted September 5, 2016 Ik heb met geen van beide modellen ervaring maar kijk vooral eerst eens naar eventuele filter instellingen. Quote Link to comment
+vider69 Posted September 6, 2016 Author Share Posted September 6, 2016 Ik heb met geen van beide modellen ervaring maar kijk vooral eerst eens naar eventuele filter instellingen. Dank voor je reactie. In de GPS zitten geen filterinstellingen. Quote Link to comment
+Kalkendotters Posted September 6, 2016 Share Posted September 6, 2016 Dan zijn de caches waarschijnlijk tever van het huidige coordinaat. Garmin heeft verzonnen dat het heel handig is om alleen geocaches binnen een straal van 50 (??) km te tonen in het geocachelijstje. Als je bladert op de kaart dan worden ver weg gelegen caches wel getoond. En als laatste optie is het nog mogelijk dat het GPX bestand niet correct is ingelezen; dan worden de laatste cache sin het bestand overgeslagen. Meestal merk je dit omdat de GPS vastloopt bij het opstarten. Verhelpen kun je dit door de GPX te verwijderen; de GPS opnieuw te starten (belangrijk !); en opnieuw de GPX weer op de GPS te zetten. Quote Link to comment
+vider69 Posted September 11, 2016 Author Share Posted September 11, 2016 Dan zijn de caches waarschijnlijk tever van het huidige coordinaat. Garmin heeft verzonnen dat het heel handig is om alleen geocaches binnen een straal van 50 (??) km te tonen in het geocachelijstje. Als je bladert op de kaart dan worden ver weg gelegen caches wel getoond. En als laatste optie is het nog mogelijk dat het GPX bestand niet correct is ingelezen; dan worden de laatste cache sin het bestand overgeslagen. Meestal merk je dit omdat de GPS vastloopt bij het opstarten. Verhelpen kun je dit door de GPX te verwijderen; de GPS opnieuw te starten (belangrijk !); en opnieuw de GPX weer op de GPS te zetten. Dank voor je reactie. Het vreemde is dat de cahces in Goeree Overflakkee lagen en in Eindhoven zichtbaar waren, dus de 50 km grens verschilt wellicht per type GPS. Het rare is dat de caches welke ik miste willekeurig waren en meerdere malen uit een serie dicht bij elkaar. HIj is nietvast gelopen bij het opstarten en heeft deze gewoon geladen. Mogelijkheid zou kunnen dat de GPX bestand corrupt is, maar met de nieuw geladen GPX bestand idem dito. Quote Link to comment
+on4bam Posted September 12, 2016 Share Posted September 12, 2016 Bekijk dan de caches eens die je mist op één van de GPSen. Kijk of er geen "speciale karakters in staan. Probeer ook eens met een GPX van een van de probleemcaches, dus GPS leegmaken en alleen die cache op de GPS zetten. Zo kan je stap per stap proberen om de oorzaak te achterhalen. Quote Link to comment
+vider69 Posted September 25, 2016 Author Share Posted September 25, 2016 Bekijk dan de caches eens die je mist op één van de GPSen. Kijk of er geen "speciale karakters in staan. Probeer ook eens met een GPX van een van de probleemcaches, dus GPS leegmaken en alleen die cache op de GPS zetten. Zo kan je stap per stap proberen om de oorzaak te achterhalen. Dank voor je tip, zal dit zeker proberen. Wat mag ik zien als speciale karakters? Quote Link to comment
+Berenboot Posted October 28, 2016 Share Posted October 28, 2016 Soms raken caches in een PQ in conflict met caches die handmatig, dwz. apart op de GPS gezet zijn. Ik maak regelmatig m'n GPS helemaal leeg (alle *.gpx wissen), laadt ook veel sneller. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.