Jump to content

Dodawanie skrzynki - pomoc


jqsiek

Recommended Posts

Witajcie,

Mam problem z dodaniem skrzynki, mianowicie gdy klikam przycisk "Zapisz i podejrzyj" na stronie gdzie wybieramy rozmiar skrzynki atrybuty etc. nic się nie dzieje. Strona jedynie się odświeża, a z tego co widziałem powinien pojawić się widok już strony skrzynki. Jak to naprawić, abym spokojnie mógł dodać skrzynkę?

Link to comment

Cześć,

mówisz o formularzu tworzenia nowej skrzynki? Sprawdź czy wypełniłeś wszystkie wymagane pola. Jeśli tak, to problem najpewniej leży w działaniu serwisu.

Ten formularz jest niestety bardzo słabo zoptymalizowany i nieodporny na duży ruch na stronie. Najpewniej ze względu na duże obciążenie strony nie możesz zapisać i podejrzeć wyników.

To co polecam zrobić tworząc nową skrzynkę, to postarać się przejść ten formularz pozwalając mu się w całości ładować i wypełniając jedynie wymagane pola, a wszystko opcjonalne zostawić do momentu utworzenia listingu (czyli właśnie strony kesza). Gdy zostanie ona utworzona, można wszystko na spokojnie edytować w zupełnie innym formularzu, który działa poprawnie.

Link to comment

Ktoś niedawno zgłaszał mi coś podobnego i kontaktowałam się w tej sprawie z HQ. Faktycznie jest jakiś problem po stronie serwisu i developerzy nad tym pracują. Trudno mi powiedzieć, na jakim etapie jest rozwiązanie. Jeśli przez kilka dni problem nie ustąpi, może warto napisać do HQ.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...