Jump to content

Carpatia

+Reviewers
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Carpatia

 1. Tak, można organizować eventy plenerowe od 6 czerwca.
 2. Sytuacja na 18.04.2021 r. - w kraju nadal obowiązuje zakaz zgromadzeń i spotkań liczących powyżej 5 osób. W związku z tym oraz oceną sytuacji epidemicznej wraz z innymi recenzentami zdecydowaliśmy, że nadal, do odwołania, nie będziemy publikować eventów geocachingowych. Dodam, że w większości krajów europejskich również nie publikuje się żadnych eventów, a w niektórych regionach nie publikuje się żadnych skrytek.
 3. Możesz zerknąć tutaj: https://blog.geocaching.pl/2020/03/11/przedmioty-podrozne/
 4. Ktoś niedawno zgłaszał mi coś podobnego i kontaktowałam się w tej sprawie z HQ. Faktycznie jest jakiś problem po stronie serwisu i developerzy nad tym pracują. Trudno mi powiedzieć, na jakim etapie jest rozwiązanie. Jeśli przez kilka dni problem nie ustąpi, może warto napisać do HQ.
 5. Zmieniły się wytyczne dotyczące umieszczania skrytek na drzewach. Obecnie na trwałe przymocowanie skrytki do drzewa, np. za pomocą gwoździ, trzeba mieć zgodę zarządcy terenu i trzeba tę zgodę przedstawić recenzentowi oraz poinformować o niej w opisie skrytki. Dotyczy to także mocowania, które może ograniczać rozrost drzewa. Wytyczne: Wpływ na środowisko. Artykuł w Centrum pomocy: Skrytki zakopane i na drzewach.
 6. Koleżanki i Koledzy! Z radością informuję, że mamy nowego recenzenta: VarsovianReviewer. Obejmie województwa: mazowieckie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Gratuluję i życzę wielu dobrych doświadczeń, zarówno recenzentowi, jak i całej naszej społeczności geokeszerskiej.
 7. Bardzo miło, że znalazłam się w tym gronie i dziękuję za zaufanie kolegów. Zabieram się do pracy i ufam, że będzie nam się świetnie współpracowało. Reviewerom i wszystkim użytkownikom.
×
×
 • Create New...