Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
Gandalf z Sosnowca

Projekt: Zagłębie Cache Project

Recommended Posts

Witajcie,

od dawna miałem pomysł by założyć ten projekt. Pozwolę sobię go najpierw Wam przedstawić. Polega on na "zakeszowaniu" w dużej mierze Zagłębia Dąbrowskiego. Skąd taki pomysł? Otóż w porównianiu do sąsiednich miast obszar ten pod względem ilości skrytek jest zacofany, a szkoda. Wybierając się w ostatnim czasie na małą wycieczkę po Dąbrowie, Sosnowcu i okolicach znalazłem co najmniej kilkadziesiąt miejsc przepięknych, oraz mało znanych miejsc / budowli przy których nie jest umieszczona skrytka. Sam bym chętnie tam umieścił kesza, aczkolwiek w jedną osobę nie jest możliwe spełnienie tylu "marzeń".

Apeluję do wszystkich osób, które mogły by mi pomóc w umieszczeniu skrytek o przykładowo napisanie odpowiedzi poniżej. Czym więcej osób, tym większą siłę stanowimy. Zaznaczam od razu, że priorytetem jest jakość, a nie ilość.

Zecydowanie brakuje u nas skrytek typu Letterbox, Wherigo. Z skrzynek, których można umieścić więcej jest: Multi-cache, oraz Earthcache. Nie zapominajmy także skrytkach tradycjnych, bo to one w pewnym sensie stanowią podstawę gry. Osoby, które odważyłyby się założyć skrytkę zainspirowaną tym projektem, o umieszczenie przed nazwą kesza następującego napisu: "(ZCP)"

 

Obszar działań:

 

Nie mam się tutaj zbytnio rozpisywać. Wszystkie miasta, oprócz w mniejszej części Sosnowca, keszy jest jak na lekarstwo.

 

Proszę więc wszystkie osoby, które chcą mi pomóc w tym projekcie o kontakt (najlepiej poniżej). Z góry dziękuję za przeczytanie wstępnego opisu tego projektu. :)

Share this post


Link to post

Zaznaczam od razu, że priorytetem jest jakość

To prowokacja, czy Ty tak poważnie?

 

Miałem wczoraj wątpliwą "przyjemność" podjęcia jednej z Twoich skrytek. Koledzy ze Śląska widać, że są bardzo delikatni, gdybyś coś takiego popełnił w Krakowie to suchej nitki z tego kesza by w logach nie zostało.

 

Niewątpliwie wiele miejsc w regionie jest wartych pokazania. Proponuję jednak - jak to już często na tym forum było sygnalizowane - nie spieszyć się, nabrać trochę większego doświadczenia, a przed założeniem skrytki starannie dobrać miejscówkę i przemyśleć formę i rodzaj pojemnika.

Share this post


Link to post

Jak teraz założysz n keszy to po znalezieniu stu skrytek i odrobinie samokrytyki zechcesz większość z nich zarchiwizować, bo uznasz je za kiepskie..

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0

×
×
  • Create New...