+steiger5 Posted November 7, 2014 Share Posted November 7, 2014 Ik heb via osm de kaart van Nederland op mijn Garmin Oregon 550t gezet, waar ik zeer tevreden mee ben! Alles is er op te zien. Alle straatnamen, weggetjes, etc. Sinds enkele weken zijn alleen al de wegen en namen van mijn gps verdwenen. Via basecamp zie ik dat het wel op mijn gps staat, maar waarschijnlijk heeft een van de kinderen iets aan de instellingen verandert, waardoor ik geen straatnamen meer zie. Ik zie wel de bebouwing van de steden, maar geen wegen en namen. Weet iemand wat ik daaraan moet doen??? Quote Link to comment
+taeke Posted November 7, 2014 Share Posted November 7, 2014 (edited) Hoofdmenu -> Instellingen -> Kaart -> Geavanceerd -> Detail Kun je instellen hoeveel je ziet. Edited November 7, 2014 by taeke Quote Link to comment
+steiger5 Posted January 8, 2015 Author Share Posted January 8, 2015 Daar staat hij op Meest. Dus ik zou alles moeten zien. Het typische is, dat ik in het Profiel Recreative en Automotive wel alle straten en straatnamen zie, maar in het Profiel Geocaching niet. De kaart staat dus wel goed op mijn gps. Heb je nog een tip? Ik heb hem al een keer gereset. Quote Link to comment
+Japiejoo Posted January 8, 2015 Share Posted January 8, 2015 Bij diezelfde kaartinstellingen kan ik op mijn 60CSx in het submenu Text size de grootte van de labels (straatnamen) instellen en dus ook uitzetten en in het submenu Points het niveau vanaf wanneer ze weergegeven moeten worden. Dus bijvoorbeeld pas vanaf zoomlevel 500m en lager. Dat zijn ook nog twee opties die je even kan checken. (Aangenomen dat het op de Oregon ook zo werkt) Quote Link to comment
+steiger5 Posted January 8, 2015 Author Share Posted January 8, 2015 Ja, dat kan ik ook. Die staan aan, op hetzelfde niveau als de andere profielen waar ik wel de straten en straatnamen op zie. Quote Link to comment
+Kalkendotters Posted January 8, 2015 Share Posted January 8, 2015 Heb je al gekeken of de OSM kaart wel aanstaat ? Per profiel kun je nml aangeven welke kaarten zichtbaar zijn. Aangezien je T-versie hebt, staat er dus ook standaard al een topografische kaart op met wat minder detail dan OSM. Quote Link to comment
+steiger5 Posted January 10, 2015 Author Share Posted January 10, 2015 Ja, staat aan. Ik heb er meerdere kaarten op staan, Zweden, Denemarken, Australië, die staan uit. Maar Nl staat aan. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.