Jump to content

Powercaching


bgecco

Recommended Posts

Aztán, van aki a kajáért, innivalóért és van aki a lámpákért, PMR, feltöltött akkuk, elemek kezeléséért vagy az extrém felszerelésekért felel, de mindezeket egy ember, a demokratikusan megválasztott "vezér" felügyeli, tartja kézben.

Jelentem, vettem egy tucat elemet s töltöttem néhány pár aksit.

Link to comment

Ez nem powercaching, de 101 láda van a sorozatban. A helyszíne Katalónia, a francia határ mellett. A ládákat bringával ajánlott begyűjteni. Érdekel?

 

miért nem powercaching? mert azt 24h alatt kell letolni?

itt mekkora távról van szó? valami több ezer km-t láttam de nem akarom elhinni (mert azt is olvastam hogy a legmagasabb pont 46m Letöltöttem valami doksit, abban volt. Meg az is hogy le lehet tölteni tracket. De hogy honnan? Na azt már nem találtam..)

Link to comment

Mit gondoltok/tudtok ebből az újpesti betűs sorozatból is valami power trail lesz? Most láttam, hogy megjelent az U-n a vessző meg a J betű is.

Nagyon gyanús, hogy megjelenik a többi betű is, de ezt nem hívnám igazán Power Trailnek. A betűket nem tudod egymás után simán megkeresni, többször vissza-vissza kell menni ugyanazon az úton. A BONUS ládák pedig végképp kiesnek az útból.

Persze azon is múlik, mi a Power Trail definíciója. <_<

Link to comment

Mit gondoltok/tudtok ebből az újpesti betűs sorozatból is valami power trail lesz? Most láttam, hogy megjelent az U-n a vessző meg a J betű is.

 

Én egészen biztos vagyok abban hogy lesz folytatása, ha készen lesz akkor egy nap alatt megpróbálom majd bejárni/megkeresni.

Link to comment

Nem tudom láttátok-e, de a Nevadai közlekedési minisztérium megszüntette az extrém hosszú (a világ leghoszabb!!!!) powertrailt :( Úgy látszik, lecsúsztunk róla :(ET Power Trail

This cache is being archived after a request from The Nevada Department of Transportation. The Cache Owner, Clay4&whtwolfden, has received additional information and is responsible for physically removing the container from the location. The same applies for all other caches in this series. Drive safely.

 

Several Reviewers and Lackeys have teamed up to take all the necessary steps to archive the series and so you will see different usernames taking action on this series of many caches.

 

Groundspeak thanks everyone for their cooperation.

 

Itt egy cikk róla:

 

És a srácok be is gyűjtötték a dobozokat...

9d62b554-760d-4065-8abb-53d28b8389f4.jpg

Link to comment

Nem tudom láttátok-e, de a Nevadai közlekedési minisztérium megszüntette az extrém hosszú (a világ leghoszabb!!!!) powertrailt :( Úgy látszik, lecsúsztunk róla :(ET Power Trail

This cache is being archived after a request from The Nevada Department of Transportation. The Cache Owner, Clay4&whtwolfden, has received additional information and is responsible for physically removing the container from the location. The same applies for all other caches in this series. Drive safely.

 

Several Reviewers and Lackeys have teamed up to take all the necessary steps to archive the series and so you will see different usernames taking action on this series of many caches.

 

Groundspeak thanks everyone for their cooperation.

 

Itt egy cikk róla:

 

És a srácok be is gyűjtötték a dobozokat...

9d62b554-760d-4065-8abb-53d28b8389f4.jpg

 

Utak mellett amúgy sem gondolom, hogy jó ötlet ez. Szerintem gyalogos powertrailnek van csak létjogosultsága.

Link to comment

Szeretnék valahogy hozzájutni egyben a most megjelent mindkét budai powertrail hint-jeihez. Letudtam tölteni .loc-ban őket, de az csak koordinátákat tartalmaz. Igazából az lenne a legjobb, ha valahogyan be lehetne illeszteni a waypont leírás mezőjébe őket. Persze nem egyesével :rolleyes::lol:

Link to comment

Szeretnék valahogy hozzájutni egyben a most megjelent mindkét budai powertrail hint-jeihez. Letudtam tölteni .loc-ban őket, de az csak koordinátákat tartalmaz. Igazából az lenne a legjobb, ha valahogyan be lehetne illeszteni a waypont leírás mezőjébe őket. Persze nem egyesével :rolleyes::lol:

Szia!

 

Töltsd le inkább a spoiler képeket, azzal sokkal többre mész.

Link to comment

Sziasztok

 

Körmöcbánya kincseit nem tervezi valaki bejárni mostanában?

Mondjuk a pünkösdi héten egy hétköznap?

Mi június 25.-én tervezzük lejárni a második felét, ill. utána, ha még lesz erőnk/kedvünk néhány közeli ládát is.

Link to comment

Mi június 25.-én tervezzük lejárni a második felét, ill. utána, ha még lesz erőnk/kedvünk néhány közeli ládát is.

 

nekem sajna hétvégék nem jók (család)

 

powertrail mesterek: azt tudja valaki, miért jó egy powertrailt "kamu" userrel bejelenteni? A soproni W-t werwolfi "vállalta", a körmöcit is két "igazi" kesser hozta létre, de nekem az hogy geobetyár, meg gcujpest user az nem mond semmit..

Ez azért jó mert így kevésbé kell félni a hatóságtól? (nem hiszem hogy kéne félni) Vagy így a saját ládáikat is meg tudják találni? (ez meg már milyen lenne)

vagy ezek 1-1 alkalomra alakult rejtő-csapatok? vagy más az ok?

Link to comment

 

nekem sajna hétvégék nem jók (család)

 

powertrail mesterek: azt tudja valaki, miért jó egy powertrailt "kamu" userrel bejelenteni? A soproni W-t werwolfi "vállalta", a körmöcit is két "igazi" kesser hozta létre, de nekem az hogy geobetyár, meg gcujpest user az nem mond semmit..

Ez azért jó mert így kevésbé kell félni a hatóságtól? (nem hiszem hogy kéne félni) Vagy így a saját ládáikat is meg tudják találni? (ez meg már milyen lenne)

vagy ezek 1-1 alkalomra alakult rejtő-csapatok? vagy más az ok?

 

Inkább az utolsó, legalábbis az általam ismert esetekben, mármint alkalomra alakuló rejtő csapatok

Link to comment

A ládatulaj minden logról kap levelet.

Napi ezer levél a privát e-mail fiókjába kicsit sok lenne.

 

Másrészt ez nem verseny, itt senkit nem zavar ha valaki megtalálja a saját ládáját.

De javítsatok ki ha tévedek.

Edited by ramgab
Link to comment

A ládatulaj minden logról kap levelet.

Napi ezer levél a privát e-mail fiókjába kicsit sok lenne.

Ez igaz, de a postafiokban altalaban be lehet allitani szuroket, amik vagy mindjart egy kulon mappaba, vagy a kukaba dobjak, esetleg tovabbkuldik mashova. <_<

 

Másrészt ez nem verseny, itt senkit nem zavar ha valaki megtalálja a saját ládáját.

De javítsatok ki ha tévedek.

Zavarni igazabol nem zavar, de azert nekem eleg furcsa. Lattam mar olyant is, hogy valaki tobbszor elment (kethetente) ugyanahhoz a ladahoz es mindig logolt megtalalast. :laughing:

 

Szoval en jobban szeretem, ha tudom kie a lada, amit megtalalok. Ha tenyleg erdekes a lada (ladasorozat), miert kell allnev moge bujni? Nem buszke a tulaj a ladajara? Igy pl. nem derul ki szamomra kie az a jo lada (ladasorozat) es eventeken ha talalkozok is a tulajjal szemelyesen, nem tudom pl. megdicserni, mert mas nev mogott van publikalva, amirol fogalmam sincs kihez tartozik. <_<

 

Persze csapatoknal egesz mas a helyzet, ha tobben kezelik egy sorozatot ladait (mint pl. a TeamGBGA) az szerintem rendben van hogy kulon nev alatt van a csapatnak es mindenki tudja kik tartoznak bele.

Edited by Laczy76
Link to comment

Ha tenyleg erdekes a lada (ladasorozat), miert kell allnev moge bujni? Nem buszke a tulaj a ladajara?

 

pénteken megtaláltam a pápai sorozat egyik tagját, ami az Odvaskő-szállónál van

Hát, kissé csalódás volt :-(

Ott van az a szép rét a pihenővel, patakkal, dehát a powertrail az powertrail, muszáj volt az úthoz legközelebbi fához pottyantani a ládát :-S

 

Viszont a Hárshegyi sztem teljesen rendben van.

Hétfőn pedig megnézem a Körmöcbányást. Mert drive-in powertrail nem menő, túrázós powertrail viszont menő :-)

 

Már egyszer kérdeztem, de nem volt jelentkező.. Tudom, hétköznap, de tényleg nem akar jönni senki?

Link to comment

Megvan valakinek a körmöci bonus láda koo-ja?

Nincs hiperszuper netes telefonom hogy megfejtsem a helyszínen

Ha valaki elküldené e-mailben.. istók zicsi csak akkor logolok ha meglesz 54 találat :-)

Levél ment...

Megkaphatom én is? (A fele már megvan, a másik felét most szombaton tervezzük.)

Link to comment

Megvan valakinek a körmöci bonus láda koo-ja?

Nincs hiperszuper netes telefonom hogy megfejtsem a helyszínen

Ha valaki elküldené e-mailben.. istók zicsi csak akkor logolok ha meglesz 54 találat :-)

Levél ment...

Megkaphatom én is? (A fele már megvan, a másik felét most szombaton tervezzük.)

Természetesen :) Még valaki? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...