Jump to content

c:geo - problem z dodatkowymi waypointami


toczygroszek

Recommended Posts

Byłem dziś szukać wieloetapowego EC. Włączyłem c:geo, ustawiłem nawigację po drogach i sądziłem,że aplikacja jak zawsze zapyta mnie, czy chcę może jechać do waypointu Parking. Nie zapytała. Podjechałem więc w okolice EC i zaparkowałem tam, gdzie wydało mi się to sensowne. Włączyłem mapę w aplikacji, oczekując, że wyświetlą się waypointy poszczególnych etapów. Nie wyświetliły się, choć są zdefiniowane poprawnie w listingu. Na szczęście miałem ze sogą turystyczny GPS, gdzie wklepałem ręcznie te waypointy. Przy jednym i tak miałem zamotę, bo w listingu był błąd w jednej cyferce i pokazało mi punkt o kilometr za daleko.

Czy ktoś może wie, czy zmieniła się funkcjonalność c:geo, czy może ja nie uruchomiłem jakiejś opcji - i jeśli tak, to jakiej i gdzie ją włączyć?

Link to comment
Quote

You have a problem using c:geo?

(...)

- First of all please check if your problem is answered in our FAQ!
- You should also check if your problem is already listed on our Bugtracking system. In this case we are already working on it and you can follow the status of the problem there.
- Finally please check out our social network presence (and follow us there) to get the latest information about recent problems or service interruptions.

Aktywne linki do FAQ i bugtracing system są na stronie aplikacji. 

Temat do zamknięcia.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...