Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
AnimatorGeocaching

Project-gc.com

Recommended Posts

Do zabawy w geocaching jest zbędny. Do zabawy w statystyki - przydatny.

Do zabawy w geocaching jest zbędny.

Tu się nie zgodzę: narzędzia dostarczane przez project-gc a służące do planowania wyjazdów geocachingowych są sporo wygodniejsze niż te oferowane przez Groundspeaka. Więc - choć da się bez nich obejść - są przydatne.

Jeśli już jest taki temat to przepraszam, ale nie znalazłem.

Korzystacie z http://project-gc.com/ ?

[skasowane prez moderatora]

Skoro zadajesz takie pytania to znaczy że moje obawy co do serwisów geolegnica i geokeszer, że to przedwczesna inicjatywa na nieznanym gruncie są uzasadnione...

Do zabawy w geocaching jest zbędny.

Tu się nie zgodzę: narzędzia dostarczane przez project-gc a służące do planowania wyjazdów geocachingowych są sporo wygodniejsze niż te oferowane przez Groundspeaka. Więc - choć da się bez nich obejść - są przydatne.

Jakie to narzędzia? Bo pewnie ich nie zauwazyłem.

Poczytaj o wirtualnym gpsie na przykład, na yt jest gdzieś prezentacja. Feature dla płacących, możesz wypróbować za darmo bodajże na tydzień.

Mnie akurat to nie przekonuje, ale faktycznie można sobie to i tamto usprawnić, chyba nawet działa też funkcja poszukiwana w innym wątku czyli wyświetlanie na mapie zmienionych współrzędnych mysterek i ich wyróżnianie.

Jakie to narzędzia? Bo pewnie ich nie zauwazyłem.

Sporo korzystam z wildcard search, poza tym z narzędzi w menu "tools / map based". Gdy nie ma wiele czasu na przygotowania, zwłaszcza przy wyjazdach zagranicznych, przydatny bywa PQ splitter (potem można obrabiać większe ilości danych offline w GSAK-u). Do bardziej lokalnych działań przydaje się "profile / solved mysteries".