Sign in to follow this  
Followers 1
heroj_ulice

na sleme na sleme na sleme

27 posts in this topic

daklem na sljemenu se sad vec svasta naselilo i nekako nije u redu da se to ne pocisti... a cujem i da je grah sve bolji i bolji :)

krajem mjeseca pomice se sat pa bi mogli iskoristiti neki od vikenda u listopadu za planinarenje (ili voznju busom i spust, ili setnju ili... - ideje??) i provjeriti jesu li svi cachevi na mjestu, suhi, uredni, lijepi i zgodni :D

a i provjeriti aktualne kulinarske specijalitete....

0

Count me in! Kad smo vec kod toga, sto je s izletom u Krsko? Ja rijesih i najnoviju misteriju (Ladder), ali ima par starih koje me jos muce.

0

idem i ja, tak i tak sam skoro svaku subotu gore :) a mogli bi još i posijat koji putem! :D

0

Također sam zainteresiran, napišite na forumu mjesto i vrijeme. Ako budem slobodan rado bi se pridružio.

Vjerujem da bude još kandidata.

0

Daklem, nedjelja, 20.10. 9:00 (dok još imamo dnevnog svjetla) kod Vila Pongratz. Laganini nastavljmo prema Risnjaku i usput kupimo Path No. 9 - Put kestena. Kod Risnjak bi trebali biti oko 11:00-11:30. Dalje prema Grafičaru pa kupimo što ima i što tko još nije pokupio, ručamo odmaramo i što'l već ćemo htjeti. Natrag idemo prema Šestinama, a put dogovorimo ovisno o pristunoj ekipi i (ne)pronađenim cachevima :)... Ako stignemo cilj je pokupiti i (ponešto) Path 12. serije (prema nwayu ne previše, ima ih...)...

vrijeme bi nas trebalo poslužiti, čak i biti dosta toplo :) znate što vam treba za planinu ;)

pitanja, prijedlozi?

0

Daklem, nedjelja, 20.10. 9:00 (dok još imamo dnevnog svjetla) kod Vila Pongratz. Laganini nastavljmo prema Risnjaku i usput kupimo Path No. 9 - Put kestena. Kod Risnjak bi trebali biti oko 11:00-11:30. Dalje prema Grafičaru pa kupimo što ima i što tko još nije pokupio, ručamo odmaramo i što'l već ćemo htjeti. Natrag idemo prema Šestinama, a put dogovorimo ovisno o pristunoj ekipi i (ne)pronađenim cachevima :)... Ako stignemo cilj je pokupiti i (ponešto) Path 12. serije (prema nwayu ne previše, ima ih...)...

vrijeme bi nas trebalo poslužiti, čak i biti dosta toplo :) znate što vam treba za planinu ;)

pitanja, prijedlozi?

Ako produžite do Grafičara imate "Grafičar 2" i "Kapelicu sv. Jakoba" i onda okrenete cestom nizbrdo do velikog zavoja gdje sebrebacite na stazu kojom se spuštate preko "Medvedgrada" na "Kraljičin zdenac" i onda onih par na Šestinama... ;)

Eeeee i kao bonus, Arizona usput obnovi pumpu na Grafičaru :D;)

Edited by bgnjip
0

Oduvijek me zanimalo kako je to otići pješke na Sljeme :)

0

Will Attend

Za zadovoljstvom najavljujem svoj dolazak.

Edited by werter1973
0

hehe :)

daklem stanje:

1. werter

2. zagy

3. sova + familija

4. nicky

5. maki

6. heroj

jel ima još junaka :)?

0

Cachevi da se ne morate mučiti :)

ima više nego što treba, ali da budemo spremni ;)

Edited by heroj_ulice
0

Dakle, prošlo je i to :) . Vježbanje mišića na padinama Medvednice :rolleyes: . Ekipa je bila probrana i neumorna :D . Pronađeno nekoliko cacheva, a postavljeno isto tako nekoliko B) . Lijepo proveden dan na sunčanom i pomalo vjetrovitom vremenu. Jedino smo morali čekati za ručak skoro sat vremena :( , ali što je to za nas planinare :lol: .

Bilo mi je drago da sam došao. Očekujem vas na planinarenju u Slavoniji negdje na Papuku ili Krndiji, već ćemo nešto smisliti :anibad: .

0

Dakle, prošlo je i to :) . Vježbanje mišića na padinama Medvednice :rolleyes: . Ekipa je bila probrana i neumorna :D . Pronađeno nekoliko cacheva, a postavljeno isto tako nekoliko B) . Lijepo proveden dan na sunčanom i pomalo vjetrovitom vremenu. Jedino smo morali čekati za ručak skoro sat vremena :( , ali što je to za nas planinare :lol: .

Bilo mi je drago da sam došao. Očekujem vas na planinarenju u Slavoniji negdje na Papuku ili Krndiji, već ćemo nešto smisliti :anibad: .

HE, he, jedva čekam tebe gledati u redu sat vremena...

...hvala što si došao do nas, ne bih nikada dopustio takvom gostu da tako potrati vrijeme susreta sa geocacherima na Medvednici :)

0

Stižu slike čim stignem...

...hvala svima...

...Majo ozdravi brzo, vidiš što se događa bez tebe :/

0

to je u planu, ali za neki od sljedećih evenata na Sl(j)eme.. :P

0

ti provokator jedan iz slavonije ravne, šut tamo i tih 450 mnv je previše nakon Božića i Nove :P ja se dvoumim da glumim vozača - dostavim ekipu na početnu točku i dočekam ih s pivom na Glavici :):):):)

0

I ja bih bio vozač ako može :)

Ali samo ako ćete me potpisati na sve keševe koje obiđete :P

0

ma daaj, pa lakšeg puta od ovog nema! :P

I nema bolje nagrade nego kad dođeš pješke do vrha i popiješ zasluženo pivo! :)

Edited by nway
0

Ja bih volio da vam napada puno snijega pa da vidim onda kako ćete piti hladno pivo :P

Ja sam na Novu godinu išao pješke od 450 mnv do 913 mnv. Tamo i natrag za "samo" 6 sati.

0

Vidim da se opet ide na Sljeme, ovaj put malo višlje nego prošli. Heh, kako izgleda, četvrti (ili peti) put ćete doći i do vrha. :rolleyes:

Ovaj put bi moglo biti i ljepše vrijeme.

0

E Zagy, mislila sam da planinarima nije cilj samo hodati najstrmijim stazama i popeti se na najviši vrh nego i šetnja i uživanje u prirodi. Medvednica nije samo Sljeme (njen vrh) nego je puna drugih lijepih i zanimljivih staza i lokacija. Mislim da je i cilj ovih evenata upoznati manje poznate staze.

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 1