Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 2
woytas

100

Recommended Posts

No to i mi udało się zebrać setkę :) geocaching w Częstochowie powoli nabiera tempa. Na wycieczki geocachingowe z mojego SKKT jeździ juz nawet do 10 osób. Od wczoraj nawet ludzie którym pokazałem tą zabawę zaczeli zakładać własne skrytki :D. Dla pełni szczęścia dzisiaj przyszła mi odznaka popularna :D

No i super, karrriera napiera tempa! Gratulacje, wreszcie będzie co zbierać w tym pieknym mieście.

Możesz zrobić geo- wycieczki do Krakowa i Wrocławia, niedaleko, a geo-kształcenie zapewnione!

Trzeba też jechać na jakiś event, wybór szroki a potem zorganizować jakiś swój...

Tymczasem zapraszam na event - Smocze Łodzie do Gdańska

http://coord.info/GC4GPKP

Praktycznie jednoczasowo rudzielec i DenatGDA , dwoje obiecujących pomorskich cacherów zdobyło swoja pierwszą setkę.

Gratulacje! I czekamy na obiecane Wasze skrtyki, po pierwszej setce wypada zakąsić! :anicute:

No i pochwalono się za mnie ,hihi.

Co do skrytek-jedna już jest :D ,następne w drodze.

Gratulacje dla kolejnego gdańskiego cachera: Mario4Zion, za zdobycie piewrszej setuchny.

geonarybek juz ma pierwsze założenie na koncie, jak to ostatnio u nas bywa, nie ma "zmiłuj się!"

To i ja w końcu gratuluję - seta pękła u dwóch trojmiejskich "cacherów" : dominguez88 i arkady. Oby tak dalej !

Gratulacje dla g0dent,dominguez88 i arkady !!!! Teraz poleci, nawet się nie obejrzycie ;)