Jump to content

rudzielec

+Premium Members
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rudzielec

 1. Druga strona jest niespodzianką.
 2. Na prośbę, zamieszczam ogłoszenie i tutaj. Może znajdą się chętni. Jakiś czas temu wpadliśmy z kilkoma osobami na pomysł wykonania pomorskiego coina. Wstępne rozmowy zostały już przeprowadzone. Będzie to edycja limitowana. A to oznacza, że wyprodukujemy tylko tyle sztuk, na ile będzie zapotrzebowanie. W związku z tym, wszyscy, którzy chcieliby takie cacko mieć, proszeni są o złożenie deklaracji. Koszt orientacyjny to ok 40zł. Piszę około, ponieważ uzależnione jest to od ilości wyprodukowanych coinów. Zaliczka wynosi 20 zł, pozostała kwota płatna przy odbiorze osobistym, lub przelewem przed wysyłką (dodatkowo płatna). Zdaję sobie sprawę, że jest to kupowanie kota w worku, ale dokładamy wszelkich starań aby coin był godnym reprezentantem naszego województwa. Zainteresowanych proszę o kontakt drogą mailową rudzielecgd@gmail.com Na zgłoszenia czekam do 10 lutego 2016
 3. rudzielec

  500

  Arkadry - gratulacje!!! Teraz kolejne pińcet pęknie nim się obejrzysz .
 4. rudzielec

  500

  Okrągłe pińcet pękło DenatowiGDA JUPIIII!!! Gratulacje!
 5. A na poważnie to nie chodzi mi o FTFa, tylko o robienie innym pod górę. Jaki w tym cel? Zniknęły mi w ten sposób 3 pojemniki. Jeden już znalazłam, ciekawe kiedy pozostałe dwa ?
 6. Napisałaś do nowicjusza? Wiesz, teraz jest inwazja gimbazy ze smarkfonami, przykłady znasz... Napisałam, choć nie wierzę w jakikolwiek odzew.
 7. Muszę wyrazić tutaj swój żal. W końcu od tego jest ten wątek. Jakieś 3 tyg temu, znajomy keszer powiadomił mnie o tym, że logbook z mojego jednego kesza leży sobie luzem przy zupełnie innym pojemniku (też moim). Wczoraj przed północą dostaję powiadomienie, że pojawił się nowy kesz na dzielnicy. Po krótkiej naradzie ze znajomym ruszamy. Miejsce ukrycia-drzewo. Pojemnik-dziwnie znajomy, jak mój zaginiony(od luźnego logbooka)jeszcze z magnesem i oklejony taką samą taśmą. Czuję niesmak i bezsilność W dodatku w miejscu na FTFa już był wpis Ehhh, ciężkie jest życie keszera
 8. rudzielec

  1000

  Dzięki serdeczne. Jestem z siebie dumna, że mi się udało . MTW.pl z tym drugim tysiączkiem to nie będzie tak łatwo.
 9. rudzielec

  1000

  Po pierwsze, serdeczne gratulacje dla Grzesztofa za osiągnięcie pięknego wyniku! Jeszcze mu roczek nie minął, a tu takie osiągnięcie Po drugie, równie serdeczne gratki dla Mario4Zion, za zdobycie 1000(czego świadkiem miałam zaszczyt być ) Chłopaki, tak trzymajcie!
 10. rudzielec

  100

  Gratulacje dla g0dent,dominguez88 i arkady !!!! Teraz poleci, nawet się nie obejrzycie
 11. rudzielec

  300

  Gratki dla kolejnego, można powiedzieć trójmiejskiego geokeszera . Kangaxx90 przekroczył 300!!!!
 12. rudzielec

  2000

  Geoplumpl, gratulacje !
 13. rudzielec

  500

  MTW.pl. spóźnione ale szczere gratulacje. Człowiek taki zabiegany ostatnio, że sie nie obejrzy a tu stuknęło 500 na twoim koncie.
 14. rudzielec

  4000

  Soolashu, ja również się przyłączam do gratulacji. Tak trzymaj!!!
 15. rudzielec

  2000

  Gratulacje dla Sadka!!!
 16. rudzielec

  500

  Gratki dla piony!!!
 17. rudzielec

  2000

  Ja również się przyłączam do gratulacji dla abdula65.
 18. rudzielec

  200

  Rysia - gratulacje. Tak trzymaj!
 19. rudzielec

  500

  A dziękuję, dziękuję. Jakoś to tak szybko zleciało. Przyłączam się do gratulacji dla Mario4Zion. Razem tak jakoś raźniej, nie?
 20. rudzielec

  500

  Ptaszki ćwierkają, że kolejny geocacher osiągnął "pińcet" znalezień. Grzesztof - GRATULUJĘ! P.S. Wierszyka zgodnie z umową nie napisałam .
 21. rudzielec

  400

  W pierwszym dniu, miesięca drugiego Mario4Zion powiedział: Nie jestem lebiegą! Zakasał rękawy, podwinął nogawki... jeszcze przed wyjsciem napiję się kawki. Ciśnienie poszło w górę, nogi same chodzą, wyleciał zatem w teren bardzo ochoczo. Myśli, złapię kilkanaście i podgonię trochę. Złapał kilkadziesięt (siedzi mi już na ogonie) . Piękny wynik wyszedł, tak podsumowując. 400 keszyków, nic dodać , nic ująć. Gratulacje dla Mario4Zion!!! Kolejnych kamieni milowych!
 22. rudzielec

  200

  Serdecznie gratuluję 200 znalezień i udanego debiutu założycielskiego . Kolejna setka szybciutko pęknie, nawet się nie obejrzysz, czego życzę .
 23. Wysłane . Trzy sztuki (2-ja,1-Mario4Zion) Dodatkowo jeszcze 1szt (DenatGDA)
 24. Superowo! A czy można zamówić sobie 2 szt?
×
×
 • Create New...