Jump to content

jacktorn

Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jacktorn

 1. Na Białołęce niebawem powstaną moje pierwsze dziewicze kesze;)
 2. Ani jednego kesza od miesiąca. Praca, praca, niedosypianie, zmęczenie, praca...
 3. jacktorn

  100

  Nie wyszło tak jak zaplanowałem ale stówka stuknęła:)
 4. Właśnie rzuciło mi się w oczy nowe zagęszczenie na zachodzie. W sobotę zabieram tam kilku młodych harcerzy. Zależy mi by się wkręcili i pod moim okiem założyli kilka keszy w Sokołowie Podlaskim. Ba, nawet opisy im napiszę. Niech tylko pilnują czy nie znikły, nie przemokły (w tych okolicach raczej nie będę miał do czynienia z przepełnionym logiem:P). Planuję spędzić tam cały dzień od 6:00 do zmroku. Czy to Twoim zdaniem wykonalne? Gadam i gadam a po setnego kesza nadal się nie wybrałem:P Spotkanie jest rowerowe. A jednym z legendarnych rowerowych zdarzeń w Polsce jest opowieść o tym, co ponoć czynił Stanisław Królak z radzieckimi cyklistami. Więc ja bym z pogardą był ... ostrożny. A ja bym chyba w ogóle z pogardą była ostrożna - niezależnie od rodzaju eventu tudzież keszowania wieloosobowego... To jest zabawa a nie zawody czy ocenianie innych. Oj, nie to miałem na myśli:) Jeśli ktoś tu jest amatorem to na pewno jestem to ja
 5. Spotkanie jest rowerowe. A jednym z legendarnych rowerowych zdarzeń w Polsce jest opowieść o tym, co ponoć czynił Stanisław Królak z radzieckimi cyklistami. Więc ja bym z pogardą był ... ostrożny. Z tymi rowerami to na poważnie? Na GC4JQB8 nie widzę żadnej wzmianki o tym
 6. Namówiłeś edit: niby mam parę keszy z Piaseczna, najwyżej będę patrzył z pogardą jak inni się męczą
 7. A jaka jest średnia wieku uczestników takiego eventu?
 8. Dokładnie. Doceniłem moc DNFów przy robieniu serii W jak Warszawa. Przez ich brak straciłem pół dnia a gdy na pocieszenie poszedłem pod stadion znaleźć coś innego niż mikrusy, sytuacja się powtórzyła. Na szczęście kolega ru.beus szybko zareagował za co bardzo dziękuję Po otrzymaniu wiadomości na priv z propozycją tłumaczenia uznałem, że strasznie tu fajnie i zostanę tu na dłużej:) A może chciałby ktoś wybrać się ze mną po kilka CT? Póki co mam tylko CT22 (GC42WGM) ale tamta była banalna więc Wasze ostrzeżenia do mnie nie docierają, muszę przekonać się na własnej skórze;)
 9. A więc tak: W Parku Łazienkowskim byłem. Przy poszukiwaniach stałem się ofiarą lwów plujących wodą (poślizgnięcie i poważne skaleczenie palca). Na Odolany z pewnością zajrzę, nie byłem jeszcze w tamtych rejonach. GC468N9 wygląda hardkorowo:) muszę ogarnąć Wherigo i może się przemogę (źle znoszę porażki - przy okazji: wiem, że to nie ten dział ale już dawno chciałem poruszyć ten temat: czy DNFy są naprawdę tak wielkim wstydem, że ludziom nie chce się ich zamieszczać? Czy może są na tyle leniwi - leniwy keszer - kupy się nie trzyma... Ilekroć widzę opis skrzynki bez żadnego komentarza od miesięcy, idę jak głupi na poszukiwania a tam oczywiście skrzynki brak, mimo, że poprzednicy nie mieli z nią strasznego problemu i pluję sobie w brodę, po co tam poszedłem skoro mogłem się domyślić, że tam pewnie nic już nie ma. - to taki mały ból dupy z mojej strony:P) Wracając do tematu: Dla serii CT planuję wziąć tygodniowy urlop i zrobić ją jednym rzutem. Sięknę sobie Ndbele 1. Niech już będzie historycznie:)
 10. Widzę, że atmosfera jest tu całkiem przyjemna więc pokuszę się o jeszcze jedno pytanie, troszkę z innej beczki: Wieczorami po pracy poszukuję keszy w Warszawie. I tak się złożyło, że następny znaleziony będzie miał numerek 100. Chciałbym aby nie był to jakiś "zwyklak". Gdzie proponowalibyście wybrać się po setnego kesza? Macie jakieś ulubione kesze w Wawie?
 11. Troszeczkę mnie uspokoiłeś. Chętnie zagadam do właściciela, muszę jeszcze tylko znaleźć kogoś kto przetłumaczy mi to na angielski:) - mogłem uczyć się języków... Dzięki wielkie!
 12. Strasznie namieszałem aż sam się w tym pogubiłem: Znalazłem GeoCoina po czym zalogowałem jego zabranie: http://coord.info/TL6HFE21 Następnie ukryłem go w innym keszu lecz podczas zamieszczania wpisu byłem pod wpływem środków niedozwolonych i zalogowałem ukrycie nie w tej skrytce co należy: http://www.geocaching.com/geocache/GC2AGVK_mieszko-i?guid=66b578af-1f94-4dac-a2ca-5a6537b14f3c (docelowa jest w całkowicie innym miejscu Polski:) http://www.geocaching.com/geocache/GC3Z0QN_lubln-rury-rurki-rureczki-pipes-tubes-tubules Usunąłem niepoprawny log lecz chcąc umieścić GC w innym keszu nie mam już takiej możliwości. Mogę prosić o parę wskazówek jak wyprostować tę niezręczną sytuację? Na domiar złego nie posiadam kodu identyfikacyjnego - w tym całym nie ogarnięciu nie wiem już jak go zdobyć.
×
×
 • Create New...