+Artjourney Posted April 5, 2010 Share Posted April 5, 2010 Wij als startende Geocachers hebben de Garmin GPSmap 60CSx maar vinden afwijkingen tot wel 130 meter. Wat doen we verkeerd? Onze enthousiasme daalt behoorlijk want dit is geen doen zo. Juist deze GPS gekocht omdat de reviews zo goed waren. Quote Link to comment
+polmske Posted April 5, 2010 Share Posted April 5, 2010 Wij als startende Geocachers hebben de Garmin GPSmap 60CSx maar vinden afwijkingen tot wel 130 meter. Wat doen we verkeerd? Onze enthousiasme daalt behoorlijk want dit is geen doen zo. Juist deze GPS gekocht omdat de reviews zo goed waren. Ik denk dat je hem ff op hddd*mm.mmm moet zetten en wgs84 suc6 Quote Link to comment
+DM500HD Posted April 5, 2010 Share Posted April 5, 2010 Even opgeduikeld uit een oud draadje: Ik heb ook een Amerikaanse en heb ervaren dat de GPS positie wel correct is, maar dat de 60CSx me naar een coordinaat leidt dat ruim 120 m van de orginele doelcoordinaat ligt.De 60CSX ook een paar keer gecalibreerd, maar dat helpt niet. Ik geef coodinaten in graden , minuten, seconden op.. Zowel doelcoordinaat en gevonden lokatie gemarkeerd en het resultaat was goed te zien op Mapsource. Ik zoek naar een oplossing.... Voor mij is dit een rampje want mijn zoon kan nu niet op de kompasnaald vorruit lopen. Herengeo Ik zal de aanwijzing nog uitproberen .. >>controleer of de juiste kaart-datum is ingesteld! >>Via het hoofdmenu: Instellen -> Eenheden -> Kaartdatum. Zorg er voor dat daar "WGS 84" ingesteld staat (en niet, bijvoorbeeld, 'Dutch', zoals ..) Quote Link to comment
+Artjourney Posted April 5, 2010 Author Share Posted April 5, 2010 Wij als startende Geocachers hebben de Garmin GPSmap 60CSx maar vinden afwijkingen tot wel 130 meter. Wat doen we verkeerd? Onze enthousiasme daalt behoorlijk want dit is geen doen zo. Juist deze GPS gekocht omdat de reviews zo goed waren. Ik denk dat je hem ff op hddd*mm.mmm moet zetten en wgs84 suc6 Stond inderdaad niet op wgs84. Dus dit aangepast en meteen gaan lopen naar de cache die zo'n beetje in mijn 'achtertuin" ligt. En ja hoor, op 4 meter nauwkeurig de cache opnieuw gevonden. Ik kan je wel zoenen! Dank je wel polmske! Groet Art Journey Team Quote Link to comment
+Remunj Posted April 5, 2010 Share Posted April 5, 2010 Zoenen zou ik niet doen, hij kon er een kleurtje van krijgen. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.