Jump to content

Ale obciach... 2


marwaldor

Recommended Posts

Jak wiadomo, kolega Toczy założył sobie pewną skrytkę obok mojej skrzynki w odleglości 20m. Ktoś nawet nazwał to głupią prowokacją. Ponieważ uważam to także za pewną dozę złosliwości, postanowiłem sam zastosować identyczny chwyt i w opisie skrzynki zaznaczyłem, że właśnie powstał plagiat mojej skrzynki...

 

I wszystko było ok do tego momentu... jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...

 

Aż tu kolega Toczy nie wytrzymal napięcia i mimo, że zna mój adres majlowy i nr gg, poleciał naskarżyć do RR z OC.

 

Chłopaki: czy skończycie kiedyś skarżyć ? ;)

Link to comment

Aż tu kolega Toczy nie wytrzymal napięcia i mimo, że zna mój adres majlowy i nr gg, poleciał naskarżyć do RR z OC.

 

Chłopaki: czy skończycie kiedyś skarżyć ? :)

To poczytaj sobie wątki (np. "zakopki") - skarżenie, jest ogólnie przyjętą normą, wszystkich tu zachęcamy do tego!

Tak trzeba, inaczej nie wolno i nie bądź "be"! :P

Link to comment

Trudno tego nie czytać jak się śledzi forum na bieżąco :unsure:

pozdrawiam, Tatiana

 

To prawda. Raz jeszcze proszę o nie używanie forum do spraw prywatnych.

 

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do treści opisu lub sposobu ulokowania skrytki najlepiej zgłosić to do reviewera. Jeśli ktoś chce coś przekazać innemu użytkownikowi to do tego służą różnego rodzaju kanały prywatne.

Link to comment

Trudno tego nie czytać jak się śledzi forum na bieżąco :D

pozdrawiam, Tatiana

 

To prawda. Raz jeszcze proszę o nie używanie forum do spraw prywatnych.

 

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do treści opisu lub sposobu ulokowania skrytki najlepiej zgłosić to do reviewera. Jeśli ktoś chce coś przekazać innemu użytkownikowi to do tego służą różnego rodzaju kanały prywatne.

 

Do ale obciach - ALE HIPOKRYZJA!!!, dodać muszę...

Osoba, wywołująca konflikt apeluje o nie używanie forum "do spraw prywatnych". Kreuje się na autorytet moralny i wspomina "kanały prywatne". w których bywa kimś innym...

 

(jeśli ktoś tego nie dostrzega, dysponuję materiałem dowodowym :) )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...