Jump to content

usunięty wątek


nemrodek

Recommended Posts

Ponieważ ostatni wątek przerodził się w prywatną kłótnię z zabronionymi regulaminem wypowiedziami, atakami personalnymi i wulgaryzmami - został on usunięty. Proszę wszystkich użytkowników o zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie go: 

 

Quote

 

3. Wulgaryzmy i obsceniczne obrazy nie będą tolerowane. Ten serwis jest przyjazny rodzinie. Wszystkie posty na forum muszą odpowiadać standardowi „przyjazny rodzinie” i piszący muszą postępować odpowiednio. Nie jest właściwym zamienianie liter w wulgaryzmach, aby ominąć wbudowane filtry cenzurujące lub moderację forum.

4. Personalne ataki oraz zaogniające i wrogie zachowania nie będą tolerowane. Jeśli chcesz skrytykować, proszę zrób to konstruktywnie. Generalizujące, złośliwe lub zawoalowane ataki na osobę lub pomysł nie będą tolerowane.

7. Prywatne rozmowy: Czasami dyskusja w wątku przechodzi w przyjacielski dialog albo gorącą debatę pomiędzy niewieloma użytkownikami. Do tych wymian zdań prosimy używać funkcji Private Message, którą umożliwia Forum lub systemu wiadomości serwisu geocaching.com. Posty na forum publicznym powinny być zarezerwowane dla spraw interesujących ogół społeczności geocachingowej. Przypomnienie: Wszystkie kontakty z innymi członkami społeczności za pomocą serwisów Groundspeak’a podlegają Warunkom Korzystania (Terms of Use).

 

 

  • Upvote 1
  • Helpful 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...