Jump to content

Problem ze skrzynką


Adam1999D

Recommended Posts

została opublikowana to na stronie geocaching.com na mapie jest widoczna a na mapie geocaching.pl jest nie widoczna może to tylko chwilowe? proszę o pomoc

Tak, chwiowe, nie martw sie cały swiat widzi ją !

a przez gc.pl wchodzą tylko Polacy- którzy często i tak używają strony miedzynarodowej gc.com

Z pozdrowieniami!

Link to comment

Dzięki polecam do znalezienia moją pierwszą skrytkę http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC49PFQ

 

Cześć Adam,

Bardzo fajnie, że postanowiłeś założyć swoją pierwszą skrytkę. Mam nadzieję, że przyjmiesz opinię trochę bardziej doświadczonego kolegi:

 

1. Mam wrażenie, że skrytka jest na siłę. Chciałeś coś ciekawego pokazać czy za wszelką cenę założyć skrytkę? Jeśli to pierwsze, to nie ma tego w ogóle w opisie. Jeśli to drugie, to może warto zastanowić się nad znalezieniem jakiegoś ciekawego miejsca, które chciałbyś pokazać?

2. Skrytka w gruncie rzeczy jest o niczym, bo opis jest sposobem dotarcia do skrytki, więc znalazcom frajdy ona nie przyniesie. Przez i Ty ograniczasz samemu sobie frajdę, bo nie zobaczysz żadnego ciekawego logu z wizyty. Pamiętaj, że jeśli ktoś pojedzie do Nadarzyna po skrytkę, to raczej po ciekawą, nie po kolejny punkt (tacy też się znajdą, ale jest ich zdecydowana mniejszość).

3. Nie jest to wymogiem, ale opis po polsku i angielsku (a przynajmniej hint - wskazówka) byłyby fajne. Jeśli samemu nie radzisz sobie z angielskim, pomożemy!

 

Podsumowując, zakładanie skrytek dla samego zakładania Cię znudzi bardzo szybko, a jeśli już ktoś decyduje się na zakładanie skrytek cała nasza społeczność chciałaby, żeby robił to więcej niż raz.

 

Mam nadzieję, że kolejne skrytki będą bardziej przemyślane.

Powodzenia!

Edited by wantsky
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...