Sign in to follow this  
Followers 0
heroj_ulice

Snijeg

6 posts in this topic

Jel imate sto iskustva sa snijegom pri cachiranju :)

Zna biti zabavno... posebno kad se penjes po padini, drzis za neki korijen i kopas snijeg iz rupe u panju...

0

Pa eto, ja sam našao svoj prvi earthcache po snijegu (Rupnica). Nisam baš kopao, ali sam se uspinjao po stubama. Jedna stuba je bila malo natrula pa sam skoro pao.

To je bio moj prvi cache po (polu)snijegu. Samo mi se čini da više neću imati priliku dogodine.

0

Evo, da malo oživim ovu temu :rolleyes: .

Moje prvo ovosezonsko traženje cacheva po snijegu.

Bilo je to u Mađarskoj na eventu u Banya, malo selo 20 km od Kaposvara. Mađari imaju druženje dvaput godišnje pod nazivom DDRKT. Sudjelovalo je nekih 50-tak timova, a čak je bio internacionalni event zahvaljujući jednom cacheru iz Njemačke i mojoj malenkosti B) .

Bilo je zabavno hodati po snijegu i tražiti točke :) . Snijeg je cijelo vrijeme padao, a mi hodali po brdima gore-dole. Najbolje je bilo ići po još negaženom snijegu i praviti vlasititi put. Par puta smo pali na gu**cu. Baš smo bili grupa ludih geocachera :D .

Poslije traženja dobro je došla topla juha :) .

Više slika na linku:

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=774e6a71-6ee8-4f23-96d3-6f948669862d

0

Tko voli tražiti kutije po snijegu, sad mu je idealna prilika.

0

Mi smo ove godine prvi put spojili skijanje i cachiranje i bilo je super.

Našli smo jednu kutijicu pored skijališta koju smo baš trebali pošteno iskopati ispod snijega.

Ostale su bile lakše dostupne i s manjim slojem snijega.

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0