Jump to content

straznik

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by straznik

 1. wymienie swojego PWG na inne prosze o mail wolkowski.dariusz@gmail.com
 2. wymienie swojego PWG na inne prosze o mail wolkowski.dariusz@gmail.com
 3. dziekuję za powyższe rady, postaram się coś wykombinować a kolejne pytanie aby zdobyć odznake PTTK liczą się tylko skrzynki GC czy tez się wliczają skrzynki OP??
 4. jeszcze takie jedno pytanie chcialem zalozyc skrzyneczke dla mojego ulubionego pomnika niestety , moderator slaski napisal mi ze niesttey nie da rady poniewaz , moja skrzyneczka jest w odleglosci 79 metrow od innej skrzyneczki a warunkiem jest 160m da to sie jakoś inaczej załatwić aby tam ta skrzyneczka została?? czy raczej nie da rady??? co wy o tym myslicie? czy jedynym wyjsciem jest zarejestrowanie jest w opencaching??
 5. czym przykleić metalowy pojemnik do metalwoego włazu?? budaprenem? może silikonem bo jest wodoodporny? czy postawic na magnes?
 6. ktory magnes wybrac do przyczepiania malych keszy? http://www.magnesy.eu/magnesy-neodymowe-walcowe-male-br-%28-2-10-mm%29-g1-231.html
 7. Mam takie pytanie. CHiałbym założyć minimini skrzyneczkę , ale gps nie będzie wskazywał dokładnego miejsca ukrycia skrzyneczki. Do wskazania jej dokładnego miejsca ukrycia , trzeba będzie zdobyć 3 podpowiedzi ukrytych w innych skrzyneczkach. Podsumowując aby znaleźć tego kesza , trzeba odnaleźć trzy inne kesze gdzie będą się znajdowały podpowiedzi, i kiedy je 3 razem zdobędziemy uzyskamy dokładne miejsce tej Zamaskowanej skrzyneczki. Oczywiście te skrzyneczki będą nieopodal siebie aby nie trzeba było biegać po całym mieście. Czy jest to zgodne z zasadami zakładania skrzyneczek?? Czy taka skrzyneczka będzie się nazywała multcashe??
×
×
 • Create New...