Jump to content

miszczu

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miszczu

 1. No właśnie to, kuchomik, usiłuję zrobić od paru dni, i odzew średni. Tzn są mili ludzie, ale z daleka. Może dziś uda mi się spotkać jedną osobę, ale akurat spoza forum :-) Zapraszam Katowice.
 2. miszczu

  Częstochowa

  No widzisz, Rycypszek.Masz więcej szczęścia niż ja, ktoś ci się zgłosił, a mnie z Katowic nikt...
 3. O, niesamowicie interesująca strona i statystyka., Tylko właśnie boję się, że taka atena.pl czy ktoś z top listy nie będzie chciał i nie będzie sensu dla niego chodzić ze mną.... Ale zawsze to jakiś kontakt. Nawiasem mówiąc (podobno tradycyjnie tu) mając konto na geocaching.com nie ma się go automatycznie nie .pl Więc na pl więcej nie wyczytam, wiadomości nie wyślę. Jak sie tam podłączyć?
 4. A ja ponawiam prośbę o kontakt z Katowic. Żeby wątek znów był na górze :-) Ludzie, zgłoście się... Ale nie z Częstochowy (dziekuję, miło :-) ani z San Francisco....
 5. A ja byłem 15 lipca 2010 pod Grunwaldem. Wiecie, co wtedy było? :-) Może ktoś z Katowic napisze na priv. Pojechałbym na Plac Jana w Chorzowie, albo na wieże przy A4 albo Parki Śląskie. Pogoda jakby oszalała dla nas, w pozytywnym tego słowa znaczeniu... A ten śmieszny serwer chyba ma czas wybrzeża zachodniego.. wydaje mi sie Że utc-8? Albo mi się doba przekręciła.
 6. Niemożebnie to mnie sie oczy zakreciły, jak zobaczyłem Twój profil z tymi odznakami. Czy ty robisz Geocaching od XVIIw.? No i czekam na kogoś z Katowic.
 7. Witajcie wszyscy. Jestem początkujący, parę dni temu nowa koleżanka, która się tu nie udziela, zaraziła mnie cachingiem. Chciałbym coś znaleźć, ale słabo się znam i potrzebuję wskazówek. A że jestem niezwykle społecznościowy, pytam, czy w KATOWICACH są jacyś otwarci, doświadczeni lub początkujący ludzie, którzy wybraliby się w te upały poszukać czegos po parku Śląskim albo własciwie gdziekolwiek. W dziennikach, jakie dotąd przejrzałem, widzę, że ludzie umawiają się i wspólnie szukają. Jeżeli nie masz problemu z poznawaniem nowych ludzi to sobie spasujemy (brzmi już jak matrymonialne? :-) Nie wiem, czy jest odpowiedniejsze miejsce na taki apel, bo forum ma miliard topiców (jak to zwykle w życiu), ale liczę co najmniej na szybka radę. Mam tel z gps, aplikację c:geo, niedziałajace konto na .pl, samochód i wolny czas. Jestem też otwarty na rady, np jak dostać się na .pl, ale preferuję spotkania osobiste, lub telefoniczne, mniej chętnie się rozpisuję... Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...