Jump to content

semaprint

+Premium Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by semaprint

 1. semaprint

  2000

  Dziękuję kolegom za czujność. Pozdrawiam Jarek semaprint
 2. semaprint

  1000

  W Górznie bywa różnie. Dziękuję.
 3. semaprint

  1000

  Dziękuję Murazorowi za czujność. Jemu też gratuluję przekroczenia tej magiczne liczby. Paweł, zrobiłeś to tak szybko, że nawet nikt nie zauważył. Pozdrawiam.
 4. Proszę o dodanie do projektu GC424RE - Modlnica. Pozdrawiam Jarek
 5. Uprawnienia są potrzebne do edycji waypointów w projekcie na stronie Geocaching Polska. Zakładanie geocache jest normalne. Jeśli moderator projektu zauważy, że pojawił się obiekt pasujący do projektu, to sam go doda, ale ponieważ coraz więcej powstaje keszy i projektów, to dobrze jest napisać poprzez priv albo na tym forum, że powstał kesz pasujący do projektu. Dzięki. W takim razie uprawniwnia nie są mi potrzebne. Pozdrawiam.
 6. Wchodzę w to. Od jakiegoś czasu myślałem o drewnianych kościołach. Zresztą widzę, że "mój" Jurków jest już na liście. Moje okolice to Czchów. Do czego potrzebne są uprawnienia ? Czy bez tego mogę dopisywać nowe cache ?
 7. Jeżeli Silesian faktycznie zastosuje się do przepisów to myślę, że będzie musiał zawiesić dużo cache’y. A ja powiem tak : dzięki „cmentarnemu” geocachingowi odwiedziłem takie miejsca których nigdy bym nie znalazł – podziękowania dla mpark’a. Nie szukajmy dziury w całym. Sądzę, że większym problemem jest jakość cache’y – topowy przykład : GC33X41 - cache zakretka, autor – komuch. Tak, jest to temat na osobny temat. Tak czy tak, cmentarze mają dużo uroku i rozsądne cachowanie na nich ma swój duży urok i po niekąd jest esencją geocachingu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...