Jump to content

B o m b a d i l

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by B o m b a d i l

 1. Na przełomie maja i czerwca będę w Koszalinie i fajnie by było coś poszukać:-) I tu mam dylemat keszy jak na lekarstwo, na GC tylko cztery kawałek od miasta, na OC troszkę lepiej, ale tylko troszkę:-) W związku z tym zakładam, że może założę:-) jakiś keszyk jeśli znajdę miejsce na to zasługujące! I tu pytanie do bardziej doświadczonych Keszerów: co na to Reviewer?
 2. Wyślij poprzez kontakt na stronie Geocaching Polska wiadomość z info co chcesz zmienić. W moim przypadku Administrator zmienił bardzo szybko nazwę użytkownika na taką jak w GC.com.
 3. Ja zrobiłem z taśmy odblaskowej z kamizelki, jakaś stara się w garażu walała, wyciąłem oczy i przybiłem zszywaczem do drzewek. Odblask widać gdzieś ze 100 metrów.
 4. Dziękuję bardzo Kesz opublikowany jako quiz, trzeba było dla Reviewera podać kordy finału oraz etapów pośrednich czyli ócz. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 5. Dzięki. A nie wiesz czy ktoś już takiego kesza w Polsce zrobił (na GC)?
 6. Witam. Jestem w trakcie instalowania kesza w stylu "drzewa mają oczy". Pytanie jak w tytule, który rodzaj skrytki? Pozdrawiam Tomek.
 7. Moje podejście do tego "problemu" jest proste, jasne i logiczne: FTFa mam wtedy, gdy znajduję dziewiczy logbook. I po problemie... :-). Żadnej filozofii. W tym przypadku ted znalazł kesza z dziewiczym logbookiem
 8. Być może znaleziona przed publikacją, ale nie przed datą ukrycia:-)W opisie kesza jest podana data ukrycia, waypoint OC więc nie rozumiem zdziwienia:-)
×
×
 • Create New...