Jump to content

m2mPL

+Premium Members
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by m2mPL

 1. Znam takie jedno WIGO w Krakowie, które w formie projektu leży prawie na moim komputerze od sierpnia.. Jest fabuła, postacie, nawet pomierzone współrzędne (to chyba nie jest konieczne) i tyle. Oby Tobie Toczygroszku poszło znacznie szybciej niż mojemu meżowi ;)

 2. Powinnam napisać tu i w żalach, ale napiszę tylko tu. Mam już moją najpiękniejszą na świecie pieczątkę ze smokiem i Krakowem :):):) A w żalach powinno być, że zapomniałam ją dzisiaj zabrać, gdy zdobywałam po raz drugi Wawel.. Mogłam "dobić" piękną pieczątkę w LB..

  200

  gratuluje 200 w pieknym mroznym stylu ;)

   

  Mroźny on byłnie przeczę. Wyjmowanie logbooka i wpisy do zamach na ręce ;) Ale jeszcze żyję i nawet zaraz w teren ruszam :)

   

  EDIT: chciałam połączyć posty - poprzedni i ten ale nie wiem jak..

  200

  Mówiłam, że to będzie bacza-tour :) Szkoda, że Fryderyka się nie udało.. Gdyby aura bardziej sprzyjała to pewnie jeszcze kilka przystanków by bacza i rubeus by mnie czekało. Fryderyka żałuję bardzo, ale czas w stolicy nieubłagalnie się kończy, mam nadzieję, że przy następnej wizycie będzie okazja do odwiedzenia F.

  200

  Dziękuję Rubeusie :) A wiesz, że to w dużej mierze dzięki Tobie? Jakby była statystyka %Rubeusa skrzynek w ogólnie znalezionych, to byś prowadził :) Aura faktycznie nie sprzyja, ale za to nie ma na ulicahc żywego ducha i o konspirację martwić się nie muszę :)

 3. Podczas podróży do Rzymu w Katowicach kazano nam otworzyć garmina i pokazać, co za "ogniwa" są w środku. Po zobaczeniu zwykłych paluszków garmin poszedł dalej, ale musiałam pokazywać zapasową baterię do aparatu. Natomiast w drugą stronę miałam kilka coinów, o których zapomniałam w kieszeni i nie schowałam do bagażu głównego, ale nikt się ich nie czepiał.

   

  A przyznam się, że też kiedyś o tym myślałem - jak w stanach kilka skrzynek GC potraktowano jako bomby to dlaczego nie można zapakować działki?

   

  Dość dziwnie to może wyglądać, że ktoś podchodzi do drzewa, coś wyjmuje, coś robi i odkłada na miejsce. Strunówki też wyglądają podejrzanie.

×
×
 • Create New...