Jump to content

xed2

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xed2

 1. Nie ma powodu do wstydu, każdy kiedyś zaczynał Polecam też eventy, można podpytać innych o różne rzeczy techniczne i nie tylko. A ta zmiana kordów wpływa tylko na twoje konto, więc używaj do woli.
 2. Na stronie kesza kliknij w kordy skrzynki i podmień na rozwiązanie. Wtedy ikonka kesza pojawi ci się w nowym miejscu na mapie. Jeśli korzystasz z c:geo to możesz uzyskać ten sam efekt dodając punkt nawigacji (np. typu finał) i na dole musisz zaznaczyć opcję "Ustaw jako współrzędne skrzynki w c:geo i na stronie WWW"
 3. xed2

  Drewniaki

  Jeśli interesujesz się tematem, to zajrzyj na stronę https://cwg.gcm.cz/ gdzie ludzie prezentują swoje kolekcje i jest katalog większości istniejących xWG z różnych krajów.
 4. xed2

  Drewniaki

  Drewniaki (xWG, w Polsce - Polish Wood Geocoin, PWG) zachowują się jak zwykłe fanty, czyli obowiązuje wymiana. Jak wyjmiesz takiego z kesza (po wymianie na coś innego), to możesz go zatrzymać. Wielu keszerów ma bogate kolekcje, liczone nawet w tysiącach. Wyjątkowo może się zdarzyć, że drewniak ma kod do śledzenia, to wtedy zachowuje się jak TB i po wzięciu (bez wymiany) trzeba go odłożyć do innego kesza. Tego typu Wood Coiny zdarzają się jednak bardzo rzadko, więc ich raczej nie spotkasz.
×
×
 • Create New...