Jump to content

DLU03698

+Premium Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DLU03698

  1. Do grona istotnych atrybutów należałoby jeszcze dodać: Front Yard Cache (Teren Prywatny) - inaczej szukasz wiedząc że właściciel wie (zezwala na szukanie), a inaczej jeśli szukasz u kogoś pod płotem. Opłata za wejście/przejazd - Jak skrytka jest w jakimś muzeum itd. gdzie należy uiścić opłatę. O (nie)dostępności przez 24h/7 dni w tygodniu, choć to często oficjalnie niedostępne, ale da sie podjąć w nocy.
  2. No ja się nie zgodzę. TB Hotele mają sens w okolicy: lotnisk, dużych dworców kolejowych, na MOP'ach autostrad i dróg ekspresowych lub w pobliżu dróg krajowych będących częścią tras (korytarzy) europejskich (tj. np. DK3 -> E65, A2 ->E30) lub mocno uczęszczanych dróg będących łącznikami na autostrady/krajówki. Sens mają Hotele TB w okolicy dużych atrakcji turystycznych lub kurortów wypoczynkowych. Bez sensu jest robienie TB Hoteli na totalnym zadupiu bez zaplecza komunikacyjnego (np. TB Hotel w dechę) lub w parku zamykanym na noc (Sowi TB Hotelik). Co do robienia TB jako multi bądź zagadki jestem za, ponieważ to zmniejsza szanse na szukanie ich przez gówniarzy niszczących skrytki. Prosty offset do policzenia w minutę zniechęca 70% osób, z czego 95% gówniarzerii.
  3. To zależy. Moja ulubiona skrytka (Wielkie Zagłębie Lubin) ginęła 4 razy, pomimo iż była premium. Sądziłem, że przemyślałem lokalizację i maskowanie, ale jak widać można 4 razy zaje...ć kamerę z przejścia podziemnego, pomimo umieszczenia znaków teren monitorowany i innych atrap kamer. Trudno, Skrytka, która najczęściej ginie, to u mnie ta, którą mam "pod nosem". Jednego mikrusa mam pod oknami mojej piwnicy. Mijam go codziennie po kilka razy, a skoro nie ma DNF, to zakładam, że jest. Paweł, widziałeś moje skrytki PKP w Lubinie, letterbox jest ordynarnie, bezczelnie "ukryty" i przetrwał już 9 miesięcy nietknięty, choć zakładałem, że zapewne zniknie po miesiącu może po dwóch, ale jest to skrytka premium. Generalnie wszystkie moje kesze które są poniżej trudności 1,5 daję (już) jako premium. Staram się również nie robić skrytek tradycyjnych (a jeśli juz to musi być premium). Prawda jest taka, że skrytki "zagadki" są odwiedzane o ponad 60% rzadziej niż tradycyjne (obserwacja na podstawie GOL). Skrytki Premium to dodatkowo "odsiewa" spory procent. Mniejsze jest ryzyko, że grupa gnojków przyjdzie, zobaczy, że tam jest i zniszczy. To jest dla mnie jedyne wytłumaczenie dla premium. Co do porzucania, jedną skrytkę tylko póki co porzuciłem, zrobiłem to wyłącznie ze względu na to, że po pierwszej skrytce widziałem, że mieszkańcy okolicy są jej wysoce nieprzychylni. Nie było sensu jej reaktywować, bo by znikła znów.
×
×
  • Create New...