Jump to content

xenotime

+Premium Members
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xenotime

 1. Ja też składam Ci gorące podziękowania za rok Twojej świetnie wykonanej pracy Taki reviewer to skarb: służy pomocą, radą oraz szybko i skutecznie publikuje skrytki Przesyłam słoneczne pozdrowienia i moc pozytywnych kwarków na kolejny rok rozwijania GC w Polsce!
 2. Cześć! Gdyby nie zgłosił się nikt na żywo, pamiętaj, że istnieje jeszcze skype Darmowo i nie traci się czasu na dojazdy... Powodzenia w pisaniu i pozdrav z Krakowa!
 3. We made a similar thing once: a 3-D puzzle to assemble and then you read coordinates.
 4. Wow, thank you for all suggestions so far. I've learnt a lot from your experience. There is one more thing about kids: they are most honest reviewers and as you say, it's quite clear whether they like it or not. Their preferences would differ but I'm sure they'll appreciate a good kid-centred idea. Please, keep posting. I'm pretty sure this thread will be of help to many who don't have kids and would like to hide some caches for them Greetings from Krakow, PL!
 5. Hi, While planning to hide some new caches in Poland, I would like to start a series specificly addressed to kids. I think this is quite a niche at the moment in the GC Polish community. To me, a kid-friendly cache should be placed in a reasonably safe place (no life threatening), clean area (no rubbish), preferably not in a busy place (no stealth required). Preferably large with nice swap items, or a small/micro in a fancy unusual container (Donald Duck sitting in a hole in a tree... ). Multi-caches are ok with puzzles that can be solved by kids, like matching pictures and places. I am talking about smaller kids because teenagers can easily go for regular caches. I would very much welcome your own opinions and opinions of your kids introduced to caching. 1. What caches give most satisfaction to your kids? (you can paste some links to caches and your experiences too ) 2. What things do they like finding in the cache? 3. Any specific advice for me starting a new kids-friendly series? Thank you very much in advance for your replies!
 6. ru.beus, bardzo dziękuję za fantastyczną listę! Kto da coś innego? Kto dołoży więcej?
 7. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zdanie Poszukiwaczek jest bardzo cenne. Cieszę się, że na swoje przyjazne dzieciom skrytki wybrałam las ze skałkami No i niedaleko jest przystanek autobusowy "Baba Jaga"... Kto zna więcej skrytek dla dzieci? A jeszcze zapytam, jakie fanty mają teraz wzięcie wśród dzieci? Co chciałyby znaleźć? Jeśli będziecie je pytać, proszę, zadajcie najpierw pytanie bez ograniczeń (ha, ciekawe, czy będzie zamówienie na ziejącego smoka) a potem takie drugie... co chciałyby znaleźć, co mogłoby się zmieścić w pudełku skrytki regular Dziękuję z góry!
 8. Dzień dobry raz jeszcze dzisiaj Jeśli znacie jakieś szczególnie fajne skrytki GC w Polsce, nadające się do poszukiwań z dziećmi, prześlijcie, proszę namiary i ewentualnie notkę towarzyszącą. Jeśli macie już doświadczenia w szukaniu z dziećmi, tym bardziej ucieszą mnie Wasze wskazówki. Dzięki
 9. Hej, Znajomy Szwed będzie spędzał Wielkanoc z żoną w Warszawie i pewnie znajdą czas na znalezienie kilku skrytek. Ja niestety nie mam jeszcze doświadczenia w stolicy i liczę na Waszą pomoc Które skrytki w Warszawie szczególnie polecacie dla obcokrajowca? M.in. chodzi mi o dobrze utrzymane skrytki w bezpiecznych, w miarę czystych miejscach Wiadomo, psie kupy, pety i puszki to jakby u nas standard a chciałabym mu polecić coś bardziej odświętnego niż zapleśniałe pudełka z robakami w miejscu spotkań mafii (mam nadzieję, że takie skrytki nie istnieją ) Z góry dziękuję za Wasze wsparcie!
 10. Do mnie też właśnie dotarły. Ciężkie, porządne, aż żal je odsyłać w daleką drogę Ja również składam raz jeszcze Wielkie Dziękuję za Wielką Udaną Akcje GC do kwadratu
 11. Eventowe vademecum ewidentnie nagłaśnia tematykę ypsylona.
 12. Ech, trudno. Dobrze, że nie skonfiskowali w ramach ochrony bociana czy coś takiego... Kolega z Estonii wygrał ostatnio w loteriach ok. 40 gier planszowych - każda przychodziła jako prezent od obywatela USA no i było to 9 paczek w sumie. Niestety celnicy stwierdzili, że pomimo deklaracji, że gość to dostaje za darmo od Amerykanów, że wszystko jest niskiej wartości itp., musi zapłacić cło. I tak dostał dobrą zniżkę po awanturach: z 620 EUR zeszli na około 120 EUR... Nietrudno zrozumieć, dlaczego celnicy nie są szczególnie lubiani... (kolejność słów w tym zdaniu można zmieniać, dostosowując do nastroju)... Pozdrav, xenotime
 13. Odwiedzałam krajobrazy okolic Lubiąża i co znalazłam?! Nano okrągłe, śnieżną czapeczką izolowane
 14. Trzymamy kciuki! Dzięki po raz kolejny za podjęcie się tej stresującej misji
 15. xenotime

  geocaching.pl

  Fantastyczna sprawa. Dzięki Spider and Co.!
 16. Dzięki za linki i odpowiedzi chyba sobie jakąś koszulkę zaprojektuję na ten rok
 17. Czy lubicie się afiszować, że bawicie się w geocaching? Czy założylibyście taką koszulkę..? [/img] Albo nakleili kod travelbuga na swój rower/samochód?
 18. Idzi daleko zaszedł i ewakuował multaka yakuzy. Ojoj, a miało jeszcze igreków nie być... Słownik dopuszcza pisownię "jakuza", więc jeśli zdecydujemy się pozbyć igreków z ostatnich słów, użyjcie pisowni alternatywnej z jot.
 19. W Irlandii Edward latem odnalazł (efektowne, tudzież abstrakcyjnie pochowane) osiem wieloetapówek europejskich. [tym razem przynejmniej jedno 'P' dla następcy, uff!]
 20. No to kiedy zaczynamy na nowych zasadach? I kto je wspaniałomyślnie spisze oraz umieści w widocznym pierwszym poście jako edit...? to dla przyszłych zwiedzających... Jak chodzi o moje zdanie, to rzeczywiście dobry byłby zakaz używania ą, ń, ę w wyrazie końcowym. Zgadzam się na zdania powiązane z geocachingiem - w końcu po to jest to forum
 21. Jej arcysprytna skrytka kieszonkowa (inteligentne nano, imitujące otwieracz) wspaniale cięła ów wafelek.
 22. Innym nawet się pochwalę: ileż rdzawych uchwytów już emaliowałem!
 23. Myślą intensywnie ludzie: czemu znowu Ącki?!
 24. Potwierdzam, że podobne jaja z transakcjami też mi się zdarzają. Czy można Ci przelać te 41 gr w momencie wpłacania za przesyłkę?
 25. Analogicznie, każdy obserwator rajdu dostał egzemplarz opony nylonowej intubowanej stylowo: traperskim ósemkowym wentylkiem.
×
×
 • Create New...