Jump to content

je li tko vidio...


heroj_ulice

Recommended Posts

Boris ajd nabaci koji link na web tog frenda koji ti ima tiskaru pa vidimo ponudu. Interesira nas tisak na majce i eventualno na kape pa bi htjeli vidjeti ponudu. Hvala :)

 

Ustvari imam dvojicu:

http://www.inart.com.hr/kontakt.aspx

http://www.produkcijaplus.hr/kontakt.html

 

oni sami to ne rade, ali rade iz usluge, pa imaju dobar rabat + rabat na materijal ;) najbolje nazvat pa vidjet koliko to došlo, jer cijena dosta varira ovisno o količini, print ili vez, koje maice/kape...

Link to comment

Ekipa ako čitate časopis Bug vjerojatno ste uočili ovaj tekst, a ako niste mi vam stavljamo ovdje link. Zapravo smo htjeli vidjeti hoćemo li dobiti odgovor stoga ni naš tekst nije nešto poseban. Uglavnom ekipa Bug-a nam je odgovorila na što smo zaista ponosni. Svi zajedno smo postigli da smo prepoznatljiviji što se tiče geocachinga i na tome vam svima hvala. Mi jedva čekamo članak o geocachingu, a vi? :)

Link to comment

Matko i Maja - rekao bih da ste promasili temu iz naslova, ali ipak da kazem svoj komentar: dakle sumnjam da ce itko iz Bug-a znati o geocachingu napisati bolje od nekoga od nas koji se time bavimo, zato mozda da im pisete i ponudite tekst? Oni ga otkupe, malo lektoriraju, dodaju neke slike ili tako to, i objave. Tako sam ja svojevremeno napravio s onim clankom u Kliku. :)

Link to comment

Da, ispričavam se što sam ubacio ovaj tekst ovdje. Pisalo je je li tko vidio... pa sam stoga tu to postavio. Što se tiče teksta koji će Bug tim napraviti vjerujem da će biti prvenstveno koncentriran na GPS uređaje današnjice, besplatne programe koji se danas mogu koristiti radeći tzv. paperless geocaching. Sumnjam da će ikoga ponaosob promovirati, iskreno to ni nije cilj svega. Poanta je da ljudi koji čitaju Bug pročitaju ponovno o tome. Znači da bi opet mogao porasti broj novih geocachera, pa time i broj postavljenih geocacheva, a to je konačan cilj svih nas. Poslati im tekst ili uvjetovati nešto da objave mislim da nema previše smisla jer oni će to zaista objektivno opisati. Znaju li kako je u geocachingu to mogu pročitati na svakom forumu, a vjerujem da i ovaj također prate. Ne želimo prisvajati zasluge nekim našim tekstom, jer ste svi zaslužni za to gdje je geocaching danas u Hrvatskoj.

Link to comment

Moje skromno misljenje je da bi tekst o GPS uredjajima i razlikama medju programima bio dobar u nekom naprednom geocaching drustvu, gdje ljudi vec geocachiraju pa sad gledaju kako da to mozda unaprijede. Kod nas, gdje ima 20 (i to sam jos puno rekao) ozbiljnijih geocachera u HR, trebaju najopcenitiji tekstovi o samom hobiju. Naime, sad svaka susa ima smartphone, na koji se moze stavit besplatni program, cisto da netko vidi kako to sve izgleda. Nitko nece kupit najnoviji Garmin da bi krenuo s geocachingom, nego ce to napravit tek nakon x mjeseci trazenja. Dakle ovdje treba intro tekst o geocachingu, sto je, kako i zasto se trazi to sto se trazi, i par primjera. Jer, 99.99% ljudi u HR uopce nikad nije culo za ovo.

A to da ovi iz Buga citaju Forum, gotovo sam siguran da ne. Pa ovaj Forum prati nas manje od 10, cak ni svi koji se bave geocachingom, a kamoli muggles-i...

Link to comment

moj auto je postao GC-car !!! :D

tnx 2 Herojevoj donaciji TB koda i print-obrtu mog frenda :)

(da ne biste mislili da je sve to džabe, cijene su dogovorene u likvidnoj valuti;)

 

tak da kad se sljedeći put vidimo, znate što vam je činit ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...