Jump to content

Mugler's


davors

Recommended Posts

Kako se nosite sa njima i koje je najbolje objašnjenje kad vas netko pita sto radite?

 

Imao sam nedavno bliski susret sa jednim cuvarem i pitanjem sto radim usred noci :rolleyes:

 

Rekao sam da razgledavam i sam sam sebi bio smjesan kad sam to govorio, ali

cinilo mi se da prica o kutijicama, skrivenom blagu i internetu nije dobitna kombinacija :huh:

 

Na kraju sam otisao i ostavio taj cache za neki drugi put :)

Link to comment

Please pardon my horribly bad Google translation:

 

Ako čuvar je svjestan cache, onda bi trebao biti pitate ako predmemorija vlasnik zatražio dopuštenje za to mjesto. Ako to izgleda kao da ćeš dobiti u nevolji za pretraživanjem, to je uvijek najbolja opcija biti iskreni i reći im ono što radite, čak i ako to ne čini kao što je to.

Link to comment

Ja također mislim da je bolje biti iskren da se ne bi poslije uhvatio u laži. Jednom su me čuvari na željeznici pitali što radim i bilo mi je neugodno jer su mi dali 15 godina više nego što imam. Bolje možda reći da se radi o vrsti turizma. Ali eto, pravi ovisnik o geocachingu (kao što sam ja) ne gleda na teškoće, već je bitan smajlić na karti.

Inače, par puta mi se dogodilo da sam mislio kako su me mugleri vidjeli, kad ono to su isto bili geocacheri.

Link to comment

ja sam do sad imao:

- susret sa zastitarom nakon kojeg smo se pokupili (tvrdili da čekamo nekog) :)

- susret s policijom (tvdili da u 10 navecer zujimo oko telj. stanice s baterijama jer nam je djelovala lijepo :))

- susrat sa svecenikom kad smo lampom virili iza stupa kod ulaza u crkvu (osmijeh je bio dovoljan :))

- susret s vlasnikom westgate-a kod replacementa cache (a eto zujim malo na zraku dok cura shopingira)...

 

nikad se nisam natjerao da nekom priznam što radim, nisam siguran u reakciju nikad :) uglavnom lazem sa smjeskom B)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...