Jump to content

Zielony Team

+Premium Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zielony Team

  1. A ja bardzo sobie cenię wszelkie uwagi od keszerów znajdujących moje skrytki. Mam ich kilkanaście i uważam się wciąż za początkującego założyciela. Często mam problem by trafnie oszacować trudność zadania i terenu. Opis zmieniam nawet kilkanaście razy przed publikacją i po niej też nie raz i nie dwa się zdarzyło. Konstruktywne uwagi są dla mnie bardzo cenne i myślę, że większość założycieli też tak do nich podchodzi. Osobiście nie lubię dziwnych zmyłek i niejasnych sytuacji w terenie, złośliwie ulokowanych skrytek, chodzenia w kółko 4 razy tą samą drogą za finałem jednego multi, zamaskowanych mikrusów ukrytych w lesie lub brodzenia w śmieciach w poszukiwaniu skarbu. Wg mnie zakładanie takich keszy to przejaw braku szacunku dla czyjegoś czasu.
  2. Heja wszystkim, Ten erf http://coord.info/GC4XNRY (Kraków, AGH) będzie zdjęty z anteny w ciągu najbliższego tygodnia, max dwóch. Jak ktoś chce jeszcze zdobyć, to proponuję się jak najszybciej wybrać.
  3. Ja oferuję się na przejęcie Bartłomieja i Stalowego wachlarza. Więcej nie dam rady, bo nie są na trasach, którymi poruszam się po mieście, więc też byłoby krucho z serwisem.
  4. 10 tysięcy keszy? Wow! Ale czad Bardzo dobry pomysł, żeby to uczcić coinem Oczywiście też go chcę i zaraz wysyłam stosownego maila
×
×
  • Create New...