Jump to content

_Teodor_

+Premium Members
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by _Teodor_

 1. Często jak gdzieś jadę dalej, to patrzę za pomocą oficjalnej aplikacji, gdzie są eventy i kiedy.Niestety na mapie 3/4 eventów to eventy, które już się odbyły.Klikam na event - był, klikam na kolejny - był itd...Czy naprawdę tak ciężko jest zdezaktywować event po zakończonym evencie?Chyba na mapie powinno być to, co będzie, a nie to, co było.W Czechach 99% eventów jest zdezaktywowanych zaraz po zakończeniu eventu u nas masakra.
 2. Jak waszym zdaniem, należy ocenić poziom trudności i terenu D/T, skrytek umiejscowionych na drzewach. Na drzewo nie da się wejść, bo nie ma po czym, brak gałęzi. Do skrytki zamocowana jest pętla, za pomocą której, skrytka wisi na krótkiej gałęzi. Najlepszym sposobem podjęcia skrytki jest tak zwana wędka. Drzewo jest na tyle grube, że można ostatecznie przerzucić linę przez koronę drzewa i wejść po linie. Skrytki nie są niżej niż 6-8m. Umiejscowione przy ścieżkach leśnych.
 3. Udało mi się zapisać waypointa w ciekawym miejscu ) taka mała radość
 4. Pytanie, może już ktoś przetestował, doświadczył. Ma sens wkładanie logbooka do woreczka strunowego w skrytce typu pojemnik klipsowy ? Czy bez woreczka strunowego który i tak po kilku otwarciach jest dziurawy papier stanie się wilgotny ?
 5. Jeśli w temacie jest sukces to napiszę a może i pochwalę się o nowym rekordzie podejmowania skrytek w ciągu 24h. Trzy traile: DARK SIDE OF GEOCACHING Je to jen power trail/Just Power Trail VT zdobyte w ciągu doby, znalezionych skrytek 754! Oczywiście te 754 skrytki nie miały nic wspólnego z geocachingiem, największa trudność to zatrzymać się przy odpowiednim drzewie.
 6. U mine tak się to prezentuje Pusto
 7. Można dodać Śnieżkę > http://coord.info/GC64DBM
 8. Moje Travel Bugi są logowane jako odkryte na tym evencie a fizycznie w tym czasie były u mnie w plecaku 450km od Krakowa. Jak widać tak też można.
 9. na Łysicy jest Świętokrzyski Park Narodowy, trzeba mieć zgodę na założenie skrytki ?
 10. Można dodać do projektu szczyt Orlica http://coord.info/GC5F6HE
 11. Można dodać do projektu szczyt Orlica http://coord.info/GC5F6HE
 12. _Teodor_

  Garmin chirp™

  Wcześniejszy garmin poszedł do serwisu, w serwisie wymiana na nowy model a następnie go sprzedałem i kupiłem 64st. Myślę że chirpa mogę wywalić do kosza.
 13. _Teodor_

  Garmin chirp™

  Czyli ja ten kod wymyśliłem czy chirp sugeruje kod za pierwszym razem? Jeśli to ja wymyśliłem kod to będę szczelał może się uda.
 14. _Teodor_

  Garmin chirp™

  Zakupiłem chirpa dawno temu, zaprogramowałem go garminem którego już nie posiadam. Postanowiłem w końcu założyć skrytkę i wykorzystać mojego chirpa a tu niespodzianka. Chcę zaprogramować chirpa za pomocą mojego nowego garmina a ten chce kod. Do starego garmina nie mam dostępu, ID nie mam. Nie wiedziałem że chirp paruje się z garminem, jak go teraz na nowo zaprogramować ?
 15. _Teodor_

  Projekt: Zamki

  Proszę o dodanie zamku w Rybniku GC4ZTQ6
 16. Witam, jak opublikować np: 10 moich nowych skrytek dokładnie o jednym czasie. Każda nowa skrytka przechodzi weryfikacje jak przejdzie weryfikacje to jest automatycznie publikowana a ja chciałbym opublikować wcześniej przygotowane skrytki dokładnie o podanym wcześniej czasie.
 17. @hanysek81 tak się akurat składa że 7tyś km nie przeskoczę w jeden dzień
 18. Czyli nie ma co liczyć na aktualizacje prezencików a szkoda.
 19. Poza europą to niewele państw jest na liście. W przyszłości państwa będą dodane ?
 20. Gdzie znajde liste krajów z prezentem w postaci flagi. ?
 21. Wczoraj znalazłem pierwszą skrytkę w nowym kraju a flagi nie otrzymałem.
 22. Witam, mam pytanie ile trzeba znaleść skrytek w danym państwie aby otrzymać prezent w postaci flagi danego państwa w swoim profilu ? Oraz drugie pytanie czy jeśli założe nową skrytkę w danym państwie to odrazu dostane prezent w postaci flagi czy też jest wymagana odpowiednia ilość założonych skrytek?
×
×
 • Create New...