+stefaan1970 Posted May 2, 2021 Share Posted May 2, 2021 (edited) beste, wij hebben een eigen reeks caches geplaatst. de coördinaten hebben we bepaald met de geocaching app op mijn gsm. als ik de coödinaten ingeef als waypoint dan toont het de plaats waar de cache ligt. echter wanneer deze wil invoeren voor review vb n51°06,813 o3°05,706 dan veranderd het in n36°51,887 w102°06,016. wat doe ik verkeerd??? groetjes stefaan Edited May 2, 2021 by stefaan1970 Quote Link to comment
+StefandD Posted May 2, 2021 Share Posted May 2, 2021 Geocaching is een wereldwijde activiteit, dus de O van oost wordt niet herkend. Hiervoor moet de E van East worden gebruikt. Ook een komma als decimaalteken is niet juist, de rest van de wereld ziet de komma als een scheidingsteken voor duizendtallen en een punt als decimaalteken. Voer de coördinaten als volgt in: N 51°06.813 E 003°05.706 1 1 Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.