Jump to content

Gdje je nestao/la GeoSova?


Nightb1rd

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Zanima me ako netko zna što se događa s reviewerima s našeg područja (do sad mi je GeoSova odobravao/la)? Imam par postavljenih cacheva koji čekaju na objavljivanje već 2-3 tjedna, a nisam dobio nikakvu povratnu info zasada. Budući da obično treba oko 7 dana sad mi je već malo sumnjivo.

 

Hvala unaprijed

Link to comment

Bok,

GeoSova je reviewer koji pokriva HR, BiH, Srbiju i ostale zemlje južno od toga.

Trenutno je poslom dosta zauzet, ali nastoji svoj volonterski posao reviewera obavljati uz svoj redoviti posao.

Jesi provjerio/la da nemaš neki Reviewer note na listingu cachea koji čeka objavu?

Pozdrav

therewolf

Link to comment

Bok, jesam nije bilo napomena tj. jedan je cache bio prepravljen u skladu s prije upisanim.

 

Evo baš mi je odobrio 2 nova cachea! :)  Hvala mu, kužim da je sve to na volonterskoj bazi i zahtijeva vremena zato nisam ni prije  javljao. Kaj mora i fizički obići cacheve kod reviewanja ili samo upise pregledava preko neta? Ne kužim kak to funkcionira.

 

Planiram postaviti ukupno oko 10 cacheva na lokacije gdje redovito boravim tako da ih mogu održavati ako bude potrebe. Moram priznati da mi je gušt postavljati budući da nemam previše cacheva u neposrednoj blizini pa sad kad je loše vrijeme i smanjen mi je radijus kretanja bacio sam se na postavljanje novih.

Link to comment

Ne, ne obilazi lokacije fizički, nego provjerava da li je sve u skladu s pravilima (Geocaching guidelines).

Probaj doći na neki od Geocaching evenata koji su u Zagrebu više-manje učestali (jednom mjesečno), pa da se upoznaš s ostalima koji dijele isti hobi. Idući bi trebao biti u neki četvrtak u 12. mjesecu.

Event je isto jedna vrsta cachea koju možeš "pronaći" tako da dođeš na event i prijaviš Attended log.

CITO je posebna vrsta evenata (druženja) gdje je cilj očistiti okoliš, tj napraviti nešto za unapređenje okoliša (najčešće akcijom čišćenjem).

CITO u Zagrebu će biti 30.11.

 

Ovdje možeš vidjeti sve objavljene caccheve, počevši od najnovijih ( u pravilu su to eventi koji su u budućnosti) prema najstarijima:

https://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?country_id=53&as=1&ex=0&cFilter=9a79e6ce-3344-409c-bbe9-496530baf758&children=n

Prati navedeni link za buduće evente.

  • Helpful 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...