Jump to content

nearby geocaches - ios


Alioram

Recommended Posts

Mam zainstalowaną w iPhonie oficjalną aplikację geocaching i jestem użytkownikiem premium.

Nie działają mi powiadomienia ani w widget 'nearby geocaches' (nie można wczytać) ani sama aplikacja nie wysyła powiadomień o skrytkach w pobliżu. Czy u kogoś to działa?

Link to comment
On 6.06.2018 at 12:48 PM, Alioram said:

Mam zainstalowaną w iPhonie oficjalną aplikację geocaching i jestem użytkownikiem premium.

Nie działają mi powiadomienia ani w widget 'nearby geocaches' (nie można wczytać) ani sama aplikacja nie wysyła powiadomień o skrytkach w pobliżu. Czy u kogoś to działa?

 

Temat być może już nieaktualny, ale odpowiem, może ktoś inny skorzysta.

 

Po poprzedniej wiadomości wnioskuję, że używasz angielskiego interfejsu telefonu. Widgety na iOS (iPhone, iPad) włącza się po odblokowaniu telefonu i "home screen" przesuwając palcem w prawo (screen 1), kolejno na dole klikasz przycisk "edit" i następnie wybierasz aplikację z listy "Nearby Geocaches" (screen 2).

 

Jeżeli nie działa zaktualizuj system telefonu, tableta do iOS 12 i zainstaluj ponownie aplikację. Jeżeli dalej nie działa i Ci bardzo zależy to pisz do supportu Grounspeaka.

 

Screen 1.PNG

Screen 2.PNG

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...